# Gitana Kemežienė

GITANA KEMEŽIENĖ

Redaktorė

El.p. technika@manoukis.lt

Vytauto Didžiojo universitete baigiau lietuvių filologijos magistro studijas. Redakcijoje „Mano ūkis“ dirbti pradėjau 2004 m. kaip kalbos redaktorė.

Skaitydama ir redaguodama mokslininkų tekstus, susijusius su žemės ūkio inžinerija ir technika, rašydama straipsnius apie žemės ūkio technikos prekybos įmonių lauko dienas pamažu kaupiau patirtį ir rengiausi technikos temų redaktorės darbui.

Žurnalo technikos skyriaus redaktore dirbu nuo 2016 m. Nuo 2019 m. esu tarptautinės komisijos, renkančios geriausią Europos rinkoje traktorių, narė kartu su dar 24 valstybių žurnalistais.

Žemės ūkio technika ir technologijos, šios srities naujovės ir tobulinimo tendencijos – pagrindinės mano ir mano kuruojamų autorių temos.

Ūkiams einant žaliojo kurso keliu, šiuolaikinei žemės ūkio technikai tenka itin reikšmingas vaidmuo, nes ji ne tik turi padėti kokybiškai ir greitai atlikti darbus, bet ir būti ekonomiška, tausojanti išteklius, aplinką ir gamtą, taip pat patogi joje daug darbo valandų praleidžiančiam žmogui. Tad stebėti ir fiksuoti technikos, kurioje diegiamos vis išmanesnės sistemos, tobulinimo kryptis – labai įdomu.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos