Šveicarijos valdžia įspėja apie galimą sviesto deficitą
2020-04-08

Ciurichas. Šveicarija daugeliui gali asocijuotis su vešliomis Alpių ganyklomis ir jose besiganančiomis karvėmis, tačiau šalies vyriausybė įspėja, jog siaučiant koronaviruso krizei gali atsirasti sviesto deficitas.

Kai kurių produktų paklausa smarkiai padidėjo ir sviesto gamyba gali „pirmą kartą per daugelį metų“ nepatenkinti paklausos, pripažino vyriausybė.

Vyriausybė federalinės žemės ūkio tarnybos paprašė persvarstyti sviesto importo apribojimus ir jau nusprendė persvarstyti importo kvotą, taikomą kiaušiniams, kurie parduotuvėse yra tiesiog išgraibstomi.

Biomase 21 01 18+Lytagra 21 03 01

„Šiuo metu nėra jokio su maisto pasiūla susijusio pavojaus“, – spaudos konferencijoje pareiškė ekonomikos reikalų ministras Guy Parmelinas (Gi Parmelinas).

Dėl priemonių, kurių buvo imtasi siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, pasikeitė vartotojų elgesys.

Uždarius restoranus, krito kai kurių produktų paklausa, pažymima vyriausybės paskelbtame pranešime, kuriame konkrečiai paminėta veršiena ir tam tikros jautienos dalys.

Kaip ir kitose Europos šalyse, Šveicarijoje nuo parduotuvių lentynų šluojami makaronai, konservuotos ir ilgalaikio vartojimo prekės. Šalyje veikia tik maisto prekių parduotuvės ir vaistinės.

Šveicarijoje iki šiol buvo patvirtinta 18,8 tūkst. užsikrėtimo koronavirusu atvejų, o mirė 536 žmonės.

AFP-BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai