
Vilnius. Maisto tarybai nerandant sprendimo, kaip mažinti maisto kainas, premjerė Inga Ruginienė sako, kad taryba turi dirbti aktyviau.
„Tai jeigu jau profesionalai negali surasti sprendimo, tai turi sėsti... Matyt, gal per retai susitinka. Tai tegul susitinka dažniau ir randa sprendimą“, – žurnalistams penktadienį Seime sakė premjerė paklausta, kokių ji turi pasiūlymų mažinti maisto kainas.
„Tuo labiau, kad yra jiems nusiųstas ir mano pavedimas – peržiūrėti maisto rezervą, peržiūrėti galimybes turėti trumpąsias grandines, taip remiant mūsų ūkininkus ir verslą. Tai darbo jie tikrai turi daug, tai kviečiu susirinkti dažniau ir dirbti intensyviau“, – pridūrė premjerė.
Maisto tarybos posėdžiai vyksta kas ketvirtį. Maisto taryboje dirba 27 nariai – ministerijų, Vyriausybės, žemdirbių, perdirbėjų, prekybininkų, universitetų atstovai, taip pat joje yra Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadovė.
Vyriausybė yra skelbusi, kad taryba bus skirta stebėti maisto kainų pokyčius bei teikti pasiūlymus, kaip jas sumažinti.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Ūkininkų produkcija randa kelią pas pirkėjus
2026-02-24 -
Auga nacionalinės maisto kokybės produktų gamybos apimtys
2026-02-13 -
Sugrįžti pas pirkėjus ir būti pasaulio dalimi
2026-01-26
Skaitomiausios naujienos
-
Ūkininkas savavališkai išoperavo šimtus karvių nebūdamas veterinaru
2026-02-19 -
Kiek įšalo dirvožemis?
2026-02-24 -
Trąšų mokestis kirto dar neįsigaliojęs, pieno sektorius – tarp girnų
2026-02-20




(0)