E. Bėrontas – naujas „Agrochemos“ vadovas
2019-06-10

Vilnius. Buvęs Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovas Erikas Bėrontas paskirtas „Agrochemos“ generaliniu direktoriumi.

Vienos didžiausių šalyje trąšų prekybos ir agroverslo grupės „Agrochema“, valdančios UAB „Agrochema“, AB „Agrochema plius“ bei kitas bendroves, generaliniu direktoriumi paskirtas Erikas Bėrontas. Valdybos sprendimu, birželio 10 d. Darius Karpavičius atleistas iš bendrovių vadovo pareigų, pranešė bendrovė.

„Pakvietėme p. Eriką Bėrontą vadovauti vienoms stipriausių rinkoje agroverslo srities bendrovėms. Vertiname jo kompetenciją, vadybinius gebėjimus ir tikimės, kad naujasis vadovas suteiks bendrovėms impulsą augti, diegti inovacijas ir geriau patenkinti klientų poreikius“, - sako UAB „Agrochema“ ir UAB „Agrochema plius“ valdybos pirmininkas Gintaras Balčiūnas.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

„Labai vertinu pasitikėjimą ir galimybę prisijungti prie tokios didelės ir stiprios komandos. Laukia dideli iššūkiai, šioje ketvirtosios pramonės revoliucijos epochoje turime būti pažangūs, optimalūs ir efektyvūs, siūlantys kokybiškus produktus ir paslaugas mūsų ūkininkams. Paskutiniai keli metai yra gana sudėtingi ūkininkams dėl klimatinių sąlygų, todėl ir mūsų stiprybė labai priklauso nuo ūkininkų tvirtumo. Mano patirtis žemės ūkio ir finansų sektoriuje leis rasti gerą supratimą ir bendradarbiavimą su ūkininkais, turėsime peržvelgti strateginius bendrovių tikslus, įsivertinti kainodarą, siūlyti rinkai kokybišką ir platų lietuviškos produkcijos bei paslaugų asortimentą“, – teigia naujai paskirtasis vadovas E. Bėrontas.

Prieš ateidamas į „Agrochemos“ įmonių grupę, E. Bėrontas nuo 2014 m. dirbo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriumi.

MŪ inf. 

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai