Vokiečiai prisijungė danų daržovių technikos gamintoją
2020-07-24
„Asa-Lift“ technika nuo 2019-ųjų dažoma nebe mėlynai, o „Grimme“ būdinga raudona spalva

Hanoveris. Vokiečių daržininkystės technikos gamintoja „Grimme“ galutinai prisijungė Danijos daržovių auginimo technologijų įmonę „Asa-Lift“, veikiančią nuo 1936 metų.

Dar 2013 m. „Grimme“ įsigijo 70 proc. danų bendrovės „Asa-Lift“ akcijų. Integracijos procesas truko septynerius metus. Per tą laiką darbuotojų skaičius išaugo nuo 70 iki 130. Buvo daug investuota į pastatus, mašinų kūrimą, plėtrą, gamybą ir rinkodarą. Bendrą „Grimme“ ir „Asa-Lift“ pasiūlą sudaro daugiau nei 30 produkcijos grupių, tarp jų technika, skirta svogūnams, morkoms, burokėliams, laiškiniams česnakams, pastarnokams, pankoliams, salierams ir t. t.

Pasak „Grimme“ vadovo Kristofo Grimo (Christoph Grimme), investicijos ir permainos užrikins tolesnę plėtrą ir lyderystę rinkoje, gaminant inovatyvią, kokybišką, tausią, rentabilią techniką.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

„Grimme“ įsikūrusi nedideliame Damės miestelyje, Žemutinėje Saksonijoje

Šeimos verslo įmonei „Grimme“ pradžią davė kalvė, įkurta 1861 metais. Šiandien kompanijoje dirba 2700 darbuotojų. Jau daugiau kaip 80 metų „Grimme“ gamina bulvių, runkelių ir daržovių techniką, naudojamą 120 šalių.

Šiuo metu kompanijai priklauso įmonės: „Asa-Lift“ (Danijoje), „Spudnik“ (JAV), „Internorm“ ir „Ricon“ (Vokietijoje) bei 10 antrinių tarptautinių prekybos ir paslaugų įmonių.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai