Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
Kinijoje aptikti „Fendt“ primenantys traktoriai

Dublinas. Sugebėjimais padirbti bet kokį pasaulyje populiarų gaminį garsėjantys kinai nesustoja. Neseniai Kinijoje vykusioje parodoje pastebėtas traktorius, įtartinai panašus į vieną vokiečių bendrovės „Fendt" gaminį.  Atrodo, kad šiuo atveju panašumas baigiasi ties dizainu.

Traktorius pastebėtas neseniai Kinijoje vykusioje Tarptautinėje žemės ūkio mašinų parodoje. Jis atrodo labai panašus į kai kuriuos gaminamus „Fendt" modelius. Kabina labai skiriasi, bet variklio dangtis (gaubtas) atrodo taip pat, kaip ir vokiečių gaminamo 500 serijos „Vario" traktoriaus, rašo airių leidinys „Agriland".

Bioversija 22 08 31

Taip atrodo Kinijoje gaminamas traktorius. "Dautel Landtechnik" nuotrauka

Taip atrodo "Fendt" 500 serijos "Vario" gaminys. Gamintojo nuotrauka

Traktorius gamina bendrovė „Ensign Heavy Industries", įsikūrusi Weifango mieste Shandongo provincijoje. Įmonė turi tris pagrindinius verslo padalinius: gamina statybines mašinas, žemės ūkio techniką ir mašinų alyvą.

„Ensign Heavy Industries" teigia, kad yra viena pažangiausių technologijų mokslinių tyrimų ir plėtros centrų šalyje. Įmonė yra gerai žinoma Kinijoje savo ratiniais krautuvais, ekskavatoriais ir didelių gabaritų statybos įranga. „Ensign Heavy Industries" buvo įkurta 2011 m.

Bendrovės „Ivabaltė", kuri Lietuvoje prekiauja „Fendt" traktoriais, produkto vadybininkas Šarūnas Kalvaitis teigė žinąs apie Kinijoje gaminus traktorius, kurie įtartinai panašūs į „Fendt" modelius.

„Tačiau jų panašumas greičiausiai ir baigiasi dizainu. Šiais traktoriais Europoje neprekiaujama, jie skirti vietinei Kinijos rinkai. Pati „Fendt" Kinijoje gamyklų neturi", - sakė Š. Kalvaitis.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos