Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Įgyvendino siekį būti arčiau Žemaitijos ūkininkų

Plungė. Truikiuose, šalia Plungės, vakar oficialiai atidarytas naujas įmonės „Konekesko Lietuva“ prekybos ir serviso centras. Į renginį susirinkę žemdirbiai džiaugėsi, kad arčiau jų įsikūręs padalinys garantuos spartesnį ir kokybiškesnį aptarnavimą.

Sveikindamas įmonės kolektyvą su gražiai įgyvendintu projektu, kompanijos „Konekesko“ žemės ūkio, statybinės ir miško technikos direktorius Suomijos ir Baltijos šalims Juka Kelto (Jukka Keltto) taip pat džiaugėsi įmonės 15 metų atsakingo ir kruopštaus darbo mūsų šalyje rezultatais, tarp kurių – lyderio pozicija rinkoje su Claas kombainais ir Ponsse miško technika. Jis pabrėžė, kad pardavimai, servisas ir atsarginės dalys – trys svarbiausi dalykai, siekiant įgyvendinti pagrindinius kompanijos veiklos principus: viršyti klientų lūkesčius ir būti geriausiais savo srityje.

Bioversija 22 02 02

„Malonu jus visus čia matyti. Sveiki atvykę į jūsų ir mūsų namus. Kviečiame apžiūrėti patalpas, susipažinti su darbuotojais, technika. Kviečiame dažniau užsukti pasitarti, išsirinkti technikos ar atvežti mašinas servisui, nes mūsų misija – jūsų ūkio sėkmė“, – per atidarymo ceremoniją sakė „Konekesko Lietuva“ generalinė direktorė Lina Kapčinskienė

„Mintį atidaryti centrą Žemaitijoje brandinome jau gana seniai. Nusprendėme, kad Plungės r. tam tinkamiausia vieta, nes tai Mažeikių, Telšių ir kitų vakarų Lietuvos rajonų kryžkelė, savotiškas vidurys. Tikimės, kad filialas ženkliai prisidės prie naujos technikos ir atsarginių dalių pardavimo, juolab kad šiame regione labai daug smulkių ir vidutinių šeimos ūkių, kuriems pasiekti kitus mūsų centrus lig šiol buvo labai nepatogu. Norėdami pasitarti, pasikonsultuoti ar apžiūrėti techniką jie turėdavo vykti į Šiaulius arba Kauną. Dabar čia yra viskas, ko reikia mums patiems ir mūsų klientams“, – sakė bendrovės Žemės ūkio technikos ir įrangos departamento direktorius Virginijus Apšega.

Ūkininkų paslaugoms – Plungės filialo kolektyvas

V. Apšegos teigimu, praėję metai įmonei buvo gana geri, tai patvirtino ir finansiniai rezultatai metų gale, tačiau sutiko, kad šiuo metu rinkoje jaučiamas sąstingis, klientai neskuba investuoti į naują techniką – kol kas tam nėra poreikio arba finansinių galimybių. „Nepaisant rinkos sąstingio, įmonės plėtra negali sustoti, turime būti arčiau klientų, tai pasako ir mūsų pagrindinis šūkis: „Dar arčiau jūsų“, – pabrėžė V. Apšega.

Šiuo metu bendrovės „Konekesko Lietuva“ filialai jau veikia Kaune, Vilniuje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Šiemet nedidelis centras partnerių patalpose atidarytas ir Šilalėje.

Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus pirmininko Marijaus Kakčio, Plungės rajonas – patraukli vieta įmonėms steigti filialus, o tai ūkininkams naudinga, nes visko, ko reikia, galima rasti savo krašte

Naujas kompaktiškas dviejų aukštų 760 kv. m pastatas, kuriame yra parduotuvė, atsarginių dalių sandėlis, erdvios dirbtuvės ir serviso patalpos, pradėtas statyti praėjusių metų rudenį, o baigtas šių metų pradžioje. Šalia pastato 2 000 kv. m teritorijoje eksponuojama savaeigė žemės ūkio, statybinė ir miško technika, žemės dirbimo ir pašarų ruošimo mašinos.

„Labai gerai, kad atidarytas centras mūsų krašte, nes bus ir technikos priežiūra, servisas vietoje, ir konkurencija didesnė, o tai vertinu labai teigiamai“, – sakė Truikių k. ūkininkas Rolandas Mačiuitis

Nors oficialiai filialas atidarytas tik dabar, tačiau realiai jis duris atvėrė vasario pradžioje – tad jis atviras klientams jau kelis mėnesius. Jame dirba daugiau kaip dešimt darbuotojų, tarp kurių – net aštuoni mechanikai.

Šiuolaikiško centro statytojas ir investuotojas – įmonė „Maneda“ ir jos savininkas bei direktorius Nerijus Adomavičius.

Plungės filialo atidarymo renginyje susirinkusiuosius savo magiškais triukais žavėjo iliuzijos meno puoselėtojas Mantas Wizard, taip pat lėktuvėlių šokius pastato palubėje pristatė 3 kartus pasaulio ir 39 kartus Lietuvos čempionas – aviamodeliuotojas Donatas Paužuolis.

Šilalės r. jaunoji ūkininkė Ingrida Zobėlienė su vyru Arūnu prasitarė, kad planuoja dalyvauti Jaunųjų ūkininkų įsikūrimo programoje, tad jau dabar dairosi plečiamam danielių ūkiui teleskopinio krautuvo šieno ir šienainio ritiniams vežti bei krauti

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos