Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Spaudos centras
Žemės ūkio akademijos 100-mečio gegužinė kviečia!

Akademija (Kauno r.). Šimtmetį mininti Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (ŽŪA) visus, norinčius švęsti kartu, gegužės 18 d. kviečia dalyvauti 100-mečio gegužinėje.

Tai vienos dienos festivalis, kuris vyks gamtoje, prieš ŽŪA Centrinius rūmu. Gegužinėje netrūks daug šokių, muzikos ir juoko! 

Renginio svečius džiugins vaikų, studentų ir vyresniųjų tautinių šokių kolektyvų pasirodymai, grupė „Subtilus“, o visą festivalį vainikuos Manto Jankavičiaus šventinis koncertas!

Bioversija 2024 04 26 m7

Festivalio dalyvių taip pat lauks ir kitos pramogos – šventė bus pradėta ŽŪA 100-mečio bėgimu, parke bus įkurta zona, skirta vaikų pramogoms, poilsio zona studentams, o Akademijos alumnai ir absolventai Žaliojoje vakarienėje turės galimybę prisiminti studijų laikus.

Renginio dalyviai taip pat bus kviečiami užsukti į fakultetų reprezentacinę ir sporto bei pramogų zoną, kurioje lauks prizai!

Žemės ūkio akademijos 100-mečiui paminėti skirtas ėjimas-bėgimas 1924 m ilgio trasa akademiniame miestelyje. 100 pirmų užsiregistravusių dalyvių bus įteikti istoriniai bėgimo marškinėliai! Registracija į šventinį ŽŪA 100-mečio ėjimą-bėgimą.

Renginio dalyviai kviečiami apsilankyti ŽŪA erdvėse ir sudalyvauti ekskursijoje po įdomiausias VDU ŽŪA vietas! Registracija į ekskursiją.

VISA RENGINIO PROGRAMA

Šaltinis: manoūkis.lt inf
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos