Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Rinka
Nauja tvarka: nuo gegužės 1-osios privalomi kasos aparatai

Vilnius, gegužės 2 d. Nuo gegužės 1-osios įsigalioja tvarka, kai dengtose turgavietėse prekiaujantieji maisto produktais privalo naudotis kasos aparatais. Tam prieštaraujantys smulkieji verslininkai pratęsė bado akciją prie Seimo, taip pat planuoja vykti protestuoti prie Europos Sąjungos Parlamento.

Sekmadienį baigėsi ir šimtaprocentinė kasos aparatų įsigijimo kompensacija. Tiems, kurie kasos aparatų dar neįsigijo, išlaidos bus kompensuojamos tik iš dalies. Su privalomu kasos aparatų įvedimu nesutinkantys smulkieji verslininkai pratęsė bado akciją prie Seimo. Anot jų, valdžia neatsakė į jų klausimus ir neišdėstė argumentų, kodėl kasos aparatai yra reikalingi.

Smulkieji verslininkai kreipėsi į Europos Sąjungos Parlamentą, kad grupei verslininkų būtų leidžiama badauti ir Briuselyje. Smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Zita Sorokienė sako, kad tuo jie siekia atkreipti Europos dėmesį, jog kasos aparatų įvedimas kenkia smulkiajam verslui, ir tikisi, kad Europos Sąjungai pavyks įtikinti Lietuvos vyriausybę. Tuo metu Vyriausybė savo sprendimą grindžia siekiu sumažinti šešėlinę prekybą. Tikimasi, kad įvedus kasos aparatus ir sutvarkius apskaitą turgavietėse, padaugės pridėtinės vertės mokesčio mokėtojų, dėl to biudžetas gali gauti iki 100 milijonų litų papildomų pajamų.

Eltos inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos