Vokietijoje uždaryta paskutinė kailinių žvėrelių ferma
2019-04-23

Berlynas. Vokietija buvo nusprendusi iki 2022 metų uždrausti kailinių žvėrelių fermas, bet paskutinė uždaryta jau balandžio pradžioje.

Šią informaciją paskelbė už gyvūnų teises kovojanti tarptautinė organizacija PETA ir Vokietijos gyvūnų apsaugos biuras.

Paskutinės fermos vadovas Nikita Bošas (Nikita Bosch) žiniasklaidai skundėsi, kad neatlaikė nuolatinio valdžios institucijų ir visuomenės dėmesio ir raginimų uždaryti fermą. Joje buvo auginama 4000 audinių, tačiau dėl sugriežtintų gyvūnų priežiūros ir apsaugos sąlygų verslas pasidarė nepelningas.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Ūkininkas sakė, kad gyvūnų teisių aktyvistai vis pasirodydavo ir fotografuodavo narvus be jo leidimo. Jis sakė, kad pardavė visas audines ir nežino, ką toliau daryti. Ūkininkas negavo jokios kompensacijos už ūkio uždarymą.

Ūkininkas niekada nesutiko su jam metamais kaltinimais. Jo manymu, tik šio verslo neišmanantis žmogus galėtų sakyti, kad jis netinkamai elgėsi su gyvūnais. N. Bošas sakė, kad sužeistas ar sergantis gyvūnas būtų davęs jam mažesnį  pelną, gyvūnų maistas visada buvo aukštos kokybės.

Kai 2017 metais Vokietijoje buvo priimtas įstatymas uždrausti kailinių žvėrelių fermas, joje dar veikė šeši žvėrelių ūkiai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai