Basf 22 09 27 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Gyvenimas toks...
Vokietijoje uždaryta paskutinė kailinių žvėrelių ferma

Berlynas. Vokietija buvo nusprendusi iki 2022 metų uždrausti kailinių žvėrelių fermas, bet paskutinė uždaryta jau balandžio pradžioje.

Šią informaciją paskelbė už gyvūnų teises kovojanti tarptautinė organizacija PETA ir Vokietijos gyvūnų apsaugos biuras.

Paskutinės fermos vadovas Nikita Bošas (Nikita Bosch) žiniasklaidai skundėsi, kad neatlaikė nuolatinio valdžios institucijų ir visuomenės dėmesio ir raginimų uždaryti fermą. Joje buvo auginama 4000 audinių, tačiau dėl sugriežtintų gyvūnų priežiūros ir apsaugos sąlygų verslas pasidarė nepelningas.

Bioversija 22 08 31

Ūkininkas sakė, kad gyvūnų teisių aktyvistai vis pasirodydavo ir fotografuodavo narvus be jo leidimo. Jis sakė, kad pardavė visas audines ir nežino, ką toliau daryti. Ūkininkas negavo jokios kompensacijos už ūkio uždarymą.

Ūkininkas niekada nesutiko su jam metamais kaltinimais. Jo manymu, tik šio verslo neišmanantis žmogus galėtų sakyti, kad jis netinkamai elgėsi su gyvūnais. N. Bošas sakė, kad sužeistas ar sergantis gyvūnas būtų davęs jam mažesnį  pelną, gyvūnų maistas visada buvo aukštos kokybės.

Kai 2017 metais Vokietijoje buvo priimtas įstatymas uždrausti kailinių žvėrelių fermas, joje dar veikė šeši žvėrelių ūkiai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos