Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Gyvenimas toks...
Kauno rajone išaiškinta apgaulingos apskaitos tvarkymu įtariama įmone

Kaunas. Siekiant užkardyti šešėlinę ekonomiką, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atliko patikrinimus septyniose įmonėse, kurios specializuojasi mėsos gamybos ir prekybos srityje.

Kauno kriminalistai, tiriantys ekonominius nusikaltimus, turėjo duomenų, kad mėsos, įvairių jos gaminių bei šviežios skerdienos didmenine prekybą vykdanti įmonė teikia neteisingus duomenis apie pajamas. Antradienį jie atliko kratą šioje Kauno rajone įsikūrusioje įmonėje.

Pareigūnams pavyko užfiksuoti, kad į apskaitą galbūt neįtraukiama dalis grynųjų pinigų, gautų už parduotą skerdieną ir mėsos gaminius, teikiama apgaulinga pajamų ir pelno apskaita, pranešė policija.

Bioversija 22 02 02

Tą pačią dieną pareigūnai atliko kratas dar šešiose įmonėse, prekiaujančiose prieš tai minėtos įmonės produkcija. Įmonėse, įsikūrusiose Kazlų Rūdoje, Pagėgiuose, Kauno ir Marijampolės rajonuose, buvo suskaičiuoti sandėliuose esantys produkcijos likučiai.

Rasta daugiau nei 28 tonos kiaulienos skerdienos ir daugiau nei 12 tonų įvairių mėsos gaminių, kurių buhalteriniai sandėlio likučiai nebuvo įtraukti į apskaitą. Kratų metu paimta įmonių kompiuterinė technika, informacinės laikmenos ir 2015-2017 metų laikotarpio buhalterinės apskaitos dokumentai.

Įmonės 46 metų direktoriui ir 47 metų vyriausiajai buhalterei pareikšti įtarimai dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo. Jiems paskirtos kardomosios priemonės - rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir dokumentų paėmimai.

Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos