Žemės ūkio viceministru pradėjo dirbti V. Martusevičius
2014-09-30

Vilnius. Žemės ūkio viceministru praėjusią savaitę pradėjo dirbti Vilius Martusevičius, iki šiol dirbęs ministrės Virginijos Baltraitienės patarėju. Tuo metu Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguota viceministrė Leokadija Počikovska darbą baigia - antradienis yra jos paskutinė darbo diena viceministrės pareigose.

Praėjusios savaitės pradžioje V. Martusevičiaus kandidatūrą patvirtino Darbo partijos prezidiumas, o rugsėjo 24 d. jis pradėjo eiti viceministro pareigas.

Iki tol V. Martusevičius buvo žemės ūkio ministro patarėju, kuravusiu tarptautinį bendradarbiavimą, žuvininkystės ir Žemės ūkio ministerijai pavaldžių įstaigų ir įmonių personalo administravimo sritis.

„Atėjau į žemės ūkį tam, kad, pasinaudodamas savo patirtimi ir turimomis žiniomis, nuveikčiau kažką gero žemės ūkiui, kad mūsų žemdirbiams būtų geriau. Daugiausia dėmesio norėčiau skirti eksportui, juolab, kad dabar labai aktyviai ieškome naujų rinkų", - sakė naujasis viceministras. 

V. Martusevičius yra baigęs tuometinę Lietuvos žemės ūkio akademiją, kur įgijo mechaniko inžinieriaus specialybę. Daug metų dirbo eksporto srityje, daugiausia - su žemės ūkio produkcija. Prieš darbą ministerijoje vadovavo Eksporto vystymo asociacijai, įmonėms.

Žemės ūkio viceministrų pareigas taip pat eina Darbo partijos deleguotas nepartinis Saulius Cironka ir socialdemokratų pasiūlyta Lina Kujalytė.

ŽŪM, BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokius naujos valdžios sprendimus prognozuojate žemės ūkio srityje?
Orai