
Vilnius. Seimo Kaimo reikalų komitetas pagaliau apsisprendė ir nutarė nebetirti situacijos žemės ūkyje.
Už tokį sprendimą šiandien balsavo 7 komiteto nariai, prieš buvo konservatorius Kazys Starkevičius, o susilaikė partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Vytautas Kamblevičius.
Komitetas nebesvarstė iki šiol pateiktų nei opozicijos, nei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) siūlymų, kokius klausimus, susijusius su žemės ūkio reikalais, turėtų ištirti.
„Mes paskęsime tyrime“, – teigė komiteto vadovas LVŽS narys Andriejus Stančikas.
„Juo ilgiau vilkinsime ir neduosime atsakymų, tuo labiau visokios temos vystysis“, – sakė K. Starkevičius.
Pradėti tyrimą dėl padėties žemės ūkyje opozicija pasiūlė paaiškėjus, kad Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ naudojosi politiko sūnų, sesers, brolio, tėvo valdoma žeme ir galbūt nepaiso teisės aktų, reglamentuojančių, kad vienas fizinis arba juridinis asmuo gali valdyti ne daugiau kaip 500 hektarų.
Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/nepriimtas-sprendimas-del-situacijos-zemes-ukyje-tyrimo
Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/nepriimtas-sprendimas-del-situacijos-zemes-ukyje-tyrimo
BNS, MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Seimas linkęs leisti kompensacijas ir paskolų negrąžinusiems kailinių žvėrelių ūkiams
2025-11-21 -
Seimo komitetas pritaria mažų dirbamos valstybinės žemės plotų pardavimui
2025-11-20 -
Vyriausybė – už GPM lengvatą tik ūkininkų pajamoms iš žemės ūkio veiklos
2025-11-19
Skaitomiausios naujienos
-
Įsigyjant žemės ūkio sklypus nebereiks pildyti deklaracijos
2025-11-13 -
Finansinė įtampa grūdų sektoriuje – ūkininkai sprendimų ieško su ministru
2025-11-03 -
Daugiamečių pievų rebusas – ar paprastesni reikalavimai išpančios ūkininkų rankas
2025-11-18



(0)