Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Verslo informacija
„Corteva Agriscience“ pristato maistinių medžiagų efektyvumo biostimuliantą
„BlueN®“ – biologinis produktas, kuris padeda augalams iš atmosferos pasisavinti papildomą kiekį azoto, skatina augalų augimą ir užtikrina didesnį tvarų derlių

Siekdama padėti patenkinti tvaresnių augalų apsaugos produktų paklausą, bendrovė„Corteva Agriscience“ Europoje pristatė maistinių medžiagų efektyvumo biostimuliantą BlueN®, kuris priklauso bendrovės biologinių produktų portfeliui.

BlueN® yra alternatyvus azoto šaltinis, kuris aktyviai augančius augalus gali aprūpinti papildomu azotu iš atmosferos ir palengvinti jų augimą.

Naujosios BlueN technologijos vertė kuriama užtikrinant integruoto mitybos valdymo efektyvumą Šiaurės ir Baltijos šalių lauko sąlygomis. BlueN® prisitaiko prie augalų augimo poreikių ir padeda tvariai padidinti derliaus potencialą.

Produktas jau sėkmingai pristatytas Vokietijoje, Prancūzijoje, Beniliukso ir kitose Europos šalyse, kurių ūkininkai spėjo įsitikinti BlueN® nauda. Jį bus galima naudoti įvairiems augalams, įskaitant kukurūzus, javus, žieminius rapsus ir bulves.

„Pristatome BlueN®, reaguodami į Šiaurės ir Baltijos šalių vartotojų paklausą maistui, pagamintam naudojant tvarius augalų apsaugos produktus“, – sako Larsʼas Dinesenʼas „Corteva Agriscience“ Šiaurės ir Baltijos šalių vadovas.

„Corteva Agriscience“ nuolat kuria, tobulina ir pristato rinkai naujus, inovatyvius sprendimus bei siūlo natūralios kilmės produktus, kurie papildo įprastinius augalų apsaugos sprendimus.

BlueN®gali padėti ūkininkams prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkos sąlygų ir drauge pasėlius išlaikyti derlingus bei sveikus. Pristatydami šį produktą, stipriname savo įsipareigojimą didinti tvarų azoto efektyvumą ir prieinamumą, auginti derliaus potencialą, užtikrinant tvarumą.

BlueN® – dar vienas žingsnis pirmyn plečiant „Corteva“ biologinių produktų portfelį, kuriuo siekiama kurti įrodytu ir nuspėjamu veikimu pasižyminčius biostimuliatorius, biokontrolės ir feromonų produktus.

BlueN® pagrindą sudaro endofitinė bakterija Methylobacterium symbioticum, kuri sąveikauja su augalu, kad šis iš atmosferos pasisavintų papildomo azoto.

Užsakymo Nr. 10984
  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip elgiatės, kai gyvulys sunkiai serga ir patiria kančią?
  Visos apklausos