Kėdainių krašto ūkininkų sąjungoje – šimtasis narys
2008-06-25

Kėdainiai, birželio 25 d. Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos nariai parėjusį savaitgalį rinkosi Truskavos seniūnijoje, Virmanto Ivanausko ūkyje. Antrus metus veikianti žemdirbių organizacija priėmė į savo gretas šimtąjį narį.

Jubiliejinis šimtojo nario pažymėjimas įteiktas Pelėdnagių seniūnijoje jau dvylika metų ūkininkaujančiam Albinui Skarupskui. Nedidelį mišrų ūkį turintis ūkininkas sakė, kad dalyvauti organizacijos veikloje skatina noras geriau gyventi. „Tikiuosi, kad būdami sąjungoje, galėsime pelningiau parduoti produkciją“, – sakė A. Skarupskas.

Pasak Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko Jono Talmanto, žemdirbiai privalo susiburti, kitaip jiems būtų labai sunku gyventi. „Kai už save kovojama pavieniui, nieko gero nepavyksta nuveikti, o štai drauge mes galinga jėga. Valdžios atstovai jau suprato, kad už savo teises mes pasiryžę labai rimtai pakovoti“, – sakė vienas stambiausių rajono ūkininkų Jonas Talmantas.

Veiklą Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga pradėjo nuo 35 narių, o dabar jos gretose yra šimtas mažesnių ir stambių ūkininkų, kurių ūkio vidurkis siekia 240 ha.

Visus atvykusius į Virmanto Ivanausko ūkį pasitiko ne tik ansamblio „Jonis“ dainos, bet ir lietus. Jis nuotaikos šventės dalyviams nesugadino. „Lietus reikalingas kaip oras, džiaugiamės, kad pagaliau palijo. Gal ir derliaus neblogo sulauksim, jei jau gamtos malonės sulaukėm“, – vienas per kitą sakė ūkininkai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką keisite ūkyje, jeigu ES smarkiai apribos pesticidų ir cheminių trąšų naudojimą?
Orai