Avys tapo keršto taikiniais
2018-07-26
Jungtinėje Karalystėje ūkininkas T. Strytas nutarė mesti ūkininkavimą, kai nusikaltėliai nušovė šeimos mylimiausia aviną

Kaunas. Du įvykius Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje sieja neįprastas ryšys – kerštaujant buvo nugalabytos avys.

Prienų rajono, Želkūnų kaimo gyventoja Algimantė Stanaitienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo siaubą keliančiomis nuotraukomis, rodančiomis  kaip sadistai nukankino ir nužudė dvi penkis vaikus auginančios šeimos ožkas.

Moteris pasakojo, kad gyvūnai buvo spardomi, ant jų kūnų matyti pjautinės ir durtinės žaizdos, nulaužta po vieną ragą, o viena ožka pakarta ant sporto aikštelės treniruoklio.

RVAC 21 09 30

Algimantė Stanaitienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo siaubą keliančiomis nuotraukomis

A.Stanaitienė apie įvykį  pranešė policijos pareigūnams, o netrukus sulaukė grąsinimų. Moteris „Mano ūkiui“ sakė, kad turi įtarimų, kas įvykdė nusikaltimą. „Viena gauja mano 15 metų sūnų labai stengiasi įtraukti į narkotikų liūną. Manau, kad šis įvykis susijęs. Tikiuosi, kad policija atliks savo darbą ir tai padarę žmonės bus nubausti“, – sakė moteris.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. „Ožkas auginome dėl pieno, kurį vaikai labai mėgsta. Kai pradėjo gerti šį pieną, beveik nebeserga. Dabar liko dvi ožkos, jas labai saugome“, – sakė moteris.

Jungtinėje Karalystėje ūkininkas Trevoras Strytas (Trevor Street) nutarė mesti ūkininkavimą, kai nusikaltėliai nušovė šeimos mylimiausia aviną, vardu Šonas. Apie šį nusikaltimą informavo net BBC.

T. Strytas su žiniasklaida pasidalijo neseniai nušauto avino ir anksčiau sužaloto arklio, kai jie dar laimingi kartu bėgiojo, nuotrauka

Prieš tai šio ūkio arklys buvo smarkiai sumuštas, kartą iš tvarto buvo paleistos vištos, sugadintos tvoros, tvartuose specialiai padėti grėbliai gyvuliams sužaloti. Po pastarojo įvykio T. Strytas nutarė parduoti ūkį, nes nori apsaugoti savo gyvulius. Anot jo, nusikaltėlius vedė pagieža.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai