Žemės ūkio technikos gamintojams leista sudaryti sandorį
2016-12-22

Vilnius. Vienai didžiausių pasaulyje gamybos priemonių įmonei Nyderlandų „CNH Industrial" leista įsigyti Danijos žemės ūkio technikos gamintojos „Kongskilde Industries" žemės ūkio padargų verslą - Lietuvos konkurencijos taryba tam neprieštarauja.

„Dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija rinkoje", - pranešė Konkurencijos taryba.

„CNH Industrial" Lietuvoje parduoda žemės ūkio mašinas, statybos įrangą ir komercines transporto priemones, o užsienyje gamina bei parduoda žemės ūkio ir kitą techniką, teikia finansines paslaugas. Su „CNH Industrial" susijusi Lietuvos bendrovė „Iveco Capital Baltic" užsiima transporto priemonių prekybos ir nuomos veikla.

„Kongskilde Industries" Lietuvoje prekiauja žemės ūkio padargais, jos produkcija  prekiauja Raseinių bendrovė „Kajovika".

Apie pasirašytą sutartį dėl Danijos įmonės verslo dalies įsigijimo „CNH Industrial" pranešė spalio pabaigoje. Skelbta, kad su žemės ūkio technikos verslu bus įsigytos ir dvi gamyklos Lenkijoje ir Švedijoje.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip ketinate ūkininkauti kitąmet, jeigu dar didės mokesčiai ir mažės žemės ūkio rėmimas?
Orai