Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
Vokiškų krautuvų kokybė jau įvertinta ir mūsų žemdirbių ūkiuose

Vilnius. Sostinės parodų ir kongresų centre „Litexpo" vykstanti paroda „Resta 2017" (paskutinė lankymo diena – balandžio 29-oji) yra didžiausia Baltijos šalyse statybos tematikos paroda, tačiau čia galima rasti ir žemės ūkio sektorių dominančių naujienų. Viena iš jų - vokiški Kramer krautuvai, kuriuos jau antri metai Lietuvoje oficialiai atstovauja kompanija „SV Technika".

Kaip „Mano ūkiui" sakė kompanijos „SV Technika" Produktų grupės vadybininkas Gintautas Šeštokas, pristatyti žemės ūkiui skirtus krautuvus statybų specializacijos parodoje pasirinkta neatsitiktinai - žemės ūkio sektoriaus atstovai nuolat vykdo statybinius darbus ir domisi šios srities naujovėmis. Augalininkystės specializacijos ūkiai stato technikos angarus, grūdų sandėlius, gyvulininkystės krypties ūkiuose kyla naujos fermos.

Bioversija 22 08 31

„Parodoje mūsų pristatomi krautuvai yra universalūs, skirti ir žemės ūkiui, ir statybai. Antri metai esame oficialūs vokiečių gamintojo „Kramer Werke GmbH" atstovai, todėl siekiame kuo platesniam klientų ratui paskleisti žinią apie gerąsias šios technikos savybes", - pabrėžia kompanijos „SV Technika" Produktų grupės vadybininkas Gintautas Šeštokas

Įmonė „Kramer Werke GmbH" buvo įkurta 1925 metais Vokietijoje ir dabar yra viena moderniausių technikos gamybos įmonių Europoje. Kramer krautuvai gaminami trijų tipų - ratiniai, ratiniai-teleskopiniai ir teleskopiniai. Į parodą sostinėje atgabenti du Kramer krautuvų modeliai - ratinis (frontalinis) ir ratinis-teleskopinis. Ratinis krautuvas gali būti gaminamas ir su paprasta, ir su teleskopine strėle - pasirenkama pagal kliento poreikius.

„Parodoje eksponuojamo ratinio krautuvo su teleskopine strėle keliamoji galia 2,5 t, tačiau mes galime pasiūlyti ir daugiau kaip 4 t keliamosios galios frontalinius krautuvus. Pastebime, kad būtent ratiniai krautuvai su teleskopine strėle, kokį mes pristatome parodoje, yra vieni populiariausių. Juos labai mėgsta Vokietijos ūkininkai, manau ir mūsų žemdirbiai jau spėjo įvertinti jų kokybę ir universalumą", - sako G. Šeštokas.

Į parodą sostinėje atgabenti du Kramer krautuvų modeliai - ratinis (frontalinis) ir ratinis-teleskopinis

Kramer ratiniai krautuvai yra kompaktiški ir manevringi, puikiai tinkantys įvairiausiems darbams, optimalios galios ir svorio santykio, mažo svorio, gerų kėlimo savybių ir didelio efektyvumo Maksimalus ratinių krautuvų kėlimo aukštis - 4,68 m. Vientisas rėmas ir visi vairuojami ratai, hidraulinė padargų prikabinimo sistema, lygiagretus paviršiaus kopijavimas, erdvi kabina - tokius technikos privalumus pabrėžia gamintojas.

Šių krautuvų išskirtinumas yra ir tas, kad strėlė eina ne krautuvo šone, o per vidurį. Kabina sumontuota aukščiau, todėl dirbančiam operatoriui susidaro geresnis apžvalgos kampas. Be to, tokio krautuvo panaudojimas yra daug universalesnis - priekyje esanti strėlė netruko matomumui, todėl galima dirbti bet kokius darbus, kokių tik prireikia ūkyje (užsidėti šluotą ir pan.).

Kaip pabrėžė G. Šeštokas, pagrindinis ratinių Kramer krautuvų pliusas yra tas, kad jis nėra šarnyrinis, o vairuojami visi keturi ratai. Todėl pakėlus krovinį, jo stabilumas išlieka pastovus, nes nekinta svorio centras. Keturi vairuojami ratai garantuoja ir stabilumą posūkiuose.

Antrasis parodoje pristatomo krautuvo modelis yra teleskopinis, 5,5 t keliamosios galios, 9 m kėlimo aukščio krautuvas. Žemdirbiai turėtų įvertinti šios mašinos manevringumą ir universalumą. Kompanijos „SV Technika" atstovai akcentuoja, kad nuo šių metų birželio 1 dienos Kramer teleskopiniai krautuvai bus siūlomi ne tik pramonei (kaip iki šiol), bet ir žemės ūkiui. Tai susiję su tuo, kad baigėsi „Kramer" bendradarbiavimas su „Claas" kompanija, todėl „Kramer" nuo šios vasaros pradžios žengia į žemės ūkio rinką, siūlydama žemdirbiams didžiuosius teleskopinius krautuvus.

„Paaiškinant paprastai, dabar galingi teleskopiniai krautuvai bus gaminami su daugiau opcijų. Pavyzdžiui, ūkio darbams dažnai reikia papildomo automatinio kablio, kad būtų galima tempti priekabas, taip pat turi būti galimybė agreguoti įvairius kitus padargus. Pastebėjome, kad žemdirbiai dažniausiai renkasi kuo platesnės komplektacijos krautuvą", - sako G. Šeštokas. Pavyzdžiui, „smart handling" arba išmaniojo krovimo opcija suteikia galimybę vieno mygtuko paspaudimu rinktis skirtingas funkcijas darbui su palečių šakėmis ir kaušu: krautuvas galvoja už operatorių, kaip krovimo metu paskirstyti svorį ir pan.

„Šiai dienai yra parduota daugiau nei dešimt Kramer krautuvų ir jau sudarome sutartis naujam sezonui", - optimistiškai nuteikiančiais rezultatais pasidžiaugė „SV Technika" Produktų grupės vadybininkas Gintautas Šeštokas.

Šiemetinėje parodoje „Resta" iš viso dalyvauja 540 įmonių iš Lietuvos ir 17 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Norvegijos, Portugalijos, Rusijos Federacijos, Suomijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos. Trečiadienį prasidėjusi paroda baigsis rytoj, šeštadienį, 17 valandą.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos