Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Vokiečių simpatijos – savo šalies mašinų gamintojams

Berlynas. Viena įtakingiausių šalies žemdirbių organizacijų – Vokietijos žemės ūkio draugija (DLG – Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) – paskelbė kasmetinį žemės ūkio mašinų gamintojų sąrašą, kurie pelno daugiausia klientų simpatijų ir prielankumo.

Kaip ir kasmet vokiečiai didžiausią prielankumą rodo savo šalies gamintojams. Pirmoje vietoje, kaip ir 2017 m., nurodomas „Fendt“. Tiesa, vyresni kaip 50 metų amžiaus ūkininkai pirmenybę teikia „Claas“ prekės ženklui.

Antrą vietą sąraše užima „Claas“. Taip buvo ir 2017-aisiais. Į trečią vietą, aplenkusi „John Deere“, šoktelėjo „Amazone“. „John Deere“ užima ketvirtą poziciją. Nepaisant to, šis prekės ženklas naudojasi dideliu populiarumu  tarp ūkininkų, dirbančių 250–500 ha.

Penktoje vietoje, kaip ir 2017-aisiais, nurodoma bendrovė „Lemken“. Šeštoji pozicija atiteko „Horsch“ prekės ženklui, kuris pagerino savo poziciją reitinge. Po jo rikiuojasi „Kuhn“. Aštuntoje vietoje „Case IH“, pelnanti stabilų ūkininkų palaikymą nepriklausomai nuo ūkio dydžio.

Devintą poziciją užima savaeigių pašarų kombainų gamintoja „Krone“. Pirmąjį sąrašo dešimtuką uždaro „Deutz-Fahr“ (pernai DLG barometre užėmė septintą vietą).

Bioversija 22 02 02

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos