Vokiečių simpatijos – savo šalies mašinų gamintojams
2019-01-16
pixabay.com nuotr.

Berlynas. Viena įtakingiausių šalies žemdirbių organizacijų – Vokietijos žemės ūkio draugija (DLG – Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) – paskelbė kasmetinį žemės ūkio mašinų gamintojų sąrašą, kurie pelno daugiausia klientų simpatijų ir prielankumo.

Kaip ir kasmet vokiečiai didžiausią prielankumą rodo savo šalies gamintojams. Pirmoje vietoje, kaip ir 2017 m., nurodomas „Fendt“. Tiesa, vyresni kaip 50 metų amžiaus ūkininkai pirmenybę teikia „Claas“ prekės ženklui.

Antrą vietą sąraše užima „Claas“. Taip buvo ir 2017-aisiais. Į trečią vietą, aplenkusi „John Deere“, šoktelėjo „Amazone“. „John Deere“ užima ketvirtą poziciją. Nepaisant to, šis prekės ženklas naudojasi dideliu populiarumu  tarp ūkininkų, dirbančių 250–500 ha.

Penktoje vietoje, kaip ir 2017-aisiais, nurodoma bendrovė „Lemken“. Šeštoji pozicija atiteko „Horsch“ prekės ženklui, kuris pagerino savo poziciją reitinge. Po jo rikiuojasi „Kuhn“. Aštuntoje vietoje „Case IH“, pelnanti stabilų ūkininkų palaikymą nepriklausomai nuo ūkio dydžio.

Devintą poziciją užima savaeigių pašarų kombainų gamintoja „Krone“. Pirmąjį sąrašo dešimtuką uždaro „Deutz-Fahr“ (pernai DLG barometre užėmė septintą vietą).

Linas Agro 20 08 13

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip sekasi derliaus nuėmimas jūsų ūkyje?
Orai