Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
Už „DOJUS agro“ vairo – nauja vadovė

Kaunas. Nuo liepos 1 dienos „DOJUS agro“ įmonės veiklai Lietuvoje vadovauja Diana Tatarūnaitė Zubenienė, iki tol ėjusi „Krasta Auto Kaunas“ pardavimų ir marketingo vadovės pareigas. D. Tatarūnaitė Zubenienė ilgą laiką dirbo bankų sektoriuje užtikrinant kokybės rodiklių gerinimą, iki šiol vysto ūkinę veiklą privataus miško sektoriuje.

„DOJUS agro“ jau 27 metus lyderiaujanti žemės ūkio sektoriuje ir atstovaujanti vienus didžiausių šio sektoriaus technikos gamintojus – „John Deere“, „Kuhn“, „Kockerling“, „Kramer“ ir kt. - taip pat vysto veiklą ir miškų bei aplinkos priežiūros sektoriuose. Šįmet įmonė tapo oficialiu miško technikos gamintojo KOMATSU atstovu Lietuvoje ir Kaliningrade bei taip sustiprino savo pozicijas.

Anot „DOJUS" įmonių grupės vykdančiojo direktoriaus Audriaus Kavaliausko, su naujais tiekėjais plečiasi ne tik įmonės atstovaujami prekiniai ženklai, bet ir klientų ratas. „Vertiname Dianos patirtį, susijusią su klientų aptarnavimo kokybės gerinimu, o klientas ir jo patirtis – strateginė kryptis mūsų versle,“ - teigia „DOJUS" įmonių grupės vykdantysis direktorius A.Kavaliauskas.

Bioversija 22 08 31

„Įmonės prioritetu išliks veiklos efektyvumo didinimas bei klientų pasitenkinimo auginimas. Kartu su komanda ir toliau stiprinsime pirmaujančias pozicijas rinkoje, kad išliktumėme patikimu partneriu esamiems ir būsimiems klientams“, – teigia „DOJUS agro“ Lietuvoje vadove tapusi D. Tatarūnaitė Zubenienė.

Įmonių grupė yra viena didžiausių vakarietiškos technikos tiekėjų regione, valdanti 10 įmonių keturiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje. Bendrovė yra oficialus didžiausio pasaulyje žemės ūkio technikos gamintojo „John Deere“ atstovas. „Plimsoll“ 2017 metais pateiktais duomenimis, įmonė užėmė 72-ąją vietą pasaulyje iš 619 didžiausių žemės ūkio technikos pardavėjų. 2018 metais visos įmonių grupės apyvarta viršijo 126 mln. eurų.

DOJUS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos