Tinkamam slėgiui padangose nustatyti - mobilioji programėlė
2017-01-13

Praha. Žemės ūkio technikos padangų gamintojas „Mitas", priklausantis „Trelleborg" grupei, pristato naują slėgio padangose nustatymo programėlę, skirtą mobiliesiems įrenginiams, kuriuose naudojamos „Android" , iOS, taip pat „Windows" operacinės sistemos.

Nauja programa padės ūkininkams nustatyti tinkamą slėgį žemės ūkio technikos padangose ir pasiekti geriausių rezultatų tiek dirbant laukuose, tiek važiuojant keliu. Programėlėje reikia pasirinkti naudojamų padangų dydį, nurodyti greitį ir krovinio svorį ir akimirksniu mobiliojo telefono ekrane bus matomas reikiamas padangų slėgis.

KWS 21 07 01 mob

Programėlę galima parsisiųsti iš  svetainės mitas-info.com

„Kompanija „Mitas" suvokia tinkamo slėgio padangose svarbą žemės ūkio darbams. Kai slėgis padangose yra tinkamas, daroma ne tik mažiau žalos dirvožemiui jį spaudžiant, bet ir užtikrinamas geresnis sukibimas su žeme, mažesnis slydimas, be to, tai turi įtakos ir mažesnėms degalų sąnaudoms", - sako Pavelas Kotas (Pavel Kott), už Mitas žemės ūkio padangas atsakingas vadybininkas.

Mitas slėgio nustatymo programėlės sąsaja ūkininkams leidžia iš sąrašo greitai pasirinkti reikiamą padangos dydį ir protektoriaus modelį. Taip pat galima paieška pagal kitus parametrus. Greitis gali būti nurodomas kilometrais arba myliomis per valandą, krovinio svoris - arba kilogramais, arba svarais. Padangų slėgis pateikiamas barais (Bar) arba slėgiu į kvadratinį colį (PSI).

„Tinkamas slėgis padangose - pagrindinis veiksnys, darantis įtaką žemės ūkio darbų našumui, todėl neabejoju, kad naujoji mobilioji programėlė mūsų klientams ūkininkams suteiks pridėtinę vertę", - įsitikinęs P. Kotas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai