Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Telšių krašto ūkininkams didesnė technikos dalių pasiūla

Telšiai. Žemaitijos sostinėje duris atvėrė bendrovės „Rovaltra“ žemės ūkio technikos atsarginių dalių parduotuvė. Čia bus galima įsigyti Valtra, Merlo, Antti ir kitos žemės ūkio technikos bei įrangos atsarginių dalių.

Pasak įmonės „Rovaltra“ generalinio direktoriaus Romualdo Trainaičio, atidaryti parduotuvę paskatino klientai – žemės ūkio technikos pirkėjai ir naudotojai, kurių Žemaitijos regione įmonė turi gana daug.

„Nemažai mūsų siūlomos technikos yra įsigiję Telšių, Plungės, Mažeikių, Skuodo rajonų žemdirbiai. Visi jie atsarginių dalių lig šiol turėdavo kreiptis į arčiausiai esančius Kauno ar Šilutės centrus. Tad siekdami būti klientams lengviau pasiekiami ir arčiau jų ūkių, atidarėme parduotuvę Žemaitijos sostinėje Telšiuose“, – sakė R. Trainaitis.

Bioversija 22 02 02

Kol kas čia bus prekiaujama tik atsarginėmis dalimis. Parduotuvės atidarymo dieną į 150 kv. m sandėlį atvežta prekių už daugiau kaip 10 tūkst. eurų. Bendrovės vadovas neatmeta galimybės ateityje Telšiuose pasiūlyti ir žemės ūkio mašinų techninės priežiūros paslaugas. Į parduotuvę užsukę pirkėjai kartu galės apžiūrėti ir bendrovės siūlomos technikos pavyzdžių.

Pasak ūkininko Vytauto Noreikos (nuotraukoje antras iš kairės), nauja parduotuvė Telšiuose leis šio krašto ūkininkams mažinti žemės ūkio produkcijos gamybos savikainą, nes nereikės važiuoti įsigyti atsarginių dalių dideliais atstumais. Beje, jį ir Romualdą Trainaitį (trečias iš kairės) sieja ne vienus metus trunkantis bendradarbiavimas

Tai, kad tokia parduotuvė Telšiuose buvo labai reikalinga, patvirtino Nevarėnuose ūkininkaujantis Vytautas Noreika – savotiškas „Rovaltros“ siūlomos technikos ambasadorius Telšių rajone. Ūkininkas su „Rovaltra“ bendradarbiauja nuo 2003 m. Iš šios įmonės jis įsigijęs beveik visą mišriame ūkyje naudojamą techniką, pradedant trimis Valtra traktoriais ir Merlo krautuvais, baigiant Berthoud purkštuvu, Elho šienavimo mašinomis.

„Tai iš tiesų svarbus įvykis mūsų krašto žemdirbiams. Kiekvienas skaičiuojame tuos nedidelius savo pinigėlius, stengiamės mažinti žemės ūkio produkcijos gamybos savikainą, o važiavimas parsivežti reikiamų atsarginių dalių dideliais atstumais ją tik didino. Džiugu, kad pagaliau parduotuvė bus vietoje“, – sakė V. Noreika.

Bendrovės „Rovaltra“ siūlomos technikos pagrindą sudaro šiaurietiškame krašte sukurtos mašinos, abiejų šalių klimatinės sąlygos gana panašios, todėl ir aš kuriu suomišką ūkį Lietuvoje“, – šypsojosi ūkininkas, dirbantis per 300 ha žemės ir auginantis apie 140 mėsinių galvijų bei pieninių karvių.

Prie parduotuvės bus galima apžiūrėti ir naujausią žemės ūkio techniką

Jau atidarymo dieną sulaukta ir pirmo pirkėjo – vietinis ūkininkas atvyko į naująją parduotuvę nusipirkti filtrų kito gamintojo traktoriui.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos