Agritechnica 21 11 15 Rovaltra-mobili-virsuje
Technika
Technikos pasiūlą išplėtė lietuvių gamintojo mašinomis

Dotnuva. Bendrovė „Agrokoncerno technika“ pradėjo prekiauti Kaišiadorių įmonėje „Dinapolis“ gaminamomis traktorinėmis puspriekabėmis ir priekabomis. Įmonės asortimente lietuvių gamintojo žemės ūkio mašinos pirmą kartą pristatytos šiųmetėje parodoje „Agrovizija“.

Pasak bendrovės „Agrokoncerno technika“ komercijos direktoriaus Mindaugo Lapatkino (nuotr. viršuje), įmonės pažintis su šiuo gamintoju ir jo mašinomis prasidėjo maždaug prieš penkerius metus, kai „Agrokoncerno“ grupės ūkiams buvo nupirktos lietuviškos puspriekabės ir priekabos.

„Šiuo metu mūsų ūkiuose naudojama apie 40 „Dinapolio“ priekabų. Esame labai patenkinti jų kokybe, išskirtinai geru kainos ir kokybės santykiu. Tai žinomas, patikimas, gerą vardą mūsų šalyje turintis gamintojas, kuriuo mes labai didžiuojamės“, – sakė M. Lapatkinas, pabrėždamas, kad išbandžius mašinas ūkiuose ir kilo mintis pasiūlyti gamintojui bendradarbiauti.

Dimedium 21 11 03+ Bioversija 21 12 30

Lig šiol „Dinapolis“ savo gamybos mašinomis prekiavo pats, tačiau gamino tik pagal individualius užsakymus, nemažai jų eksportavo į Skandinavijos šalis, ypač Daniją, Islandiją. Bendrovė „Agrokoncerno technika“ populiariausių modelių ir tipų puspriekabių bei priekabų žada nuolat turėti sandėlyje.

„Paprastai ūkininkams technikos reikia čia ir dabar. Dažniausiai priekabų paklausa išauga birželio–liepos mėnesiais, tačiau tuo metu jų užsakyti ir pagaminti beveik neįmanoma, juolab kad gamyba užtrunka. Tad klientams bus gerokai patogiau, kai mašinų galės įsigyti iš sandėlio“, – tikino įmonės komercijos vadovas.

Jo teigimu, nemažai klientų jau domisi gyvulių pervežimo puspriekabėmis, ritinių platformomis. Be įvairių tipų puspriekabių ir priekabų, bendrovė prekiaus ir „Dinapolyje“ gaminamais tankinimo volais, germinatoriais, gyvulių staklėmis. Per metus bendrovė planuoja parduoti apie 60–70 įvairių tipų priekabų ir puspriekabių.

Per „Agroviziją“ bendrovė paskelbė ir akciją – kiekvienas ūkininkas, nuo šių Joninių iki rugpjūčio 31 d. įsigijęs bet kurio modelio Rostselmash kombainą, papildomai dovanų gaus poilsinę 8 dienų kelionę dviem į Dubajų, taip pat bazinės versijos AgroSmart programą.

„Norime sugriauti mitą, kad Rostselmash kombainai neturi išliekamosios vertės. Šiemet atpirkome jau 6 kombainus. Suskaičiavome, kad jų liekamoji vertė siekia apie 44 proc., o tai tikrai geras santykis. Pavyzdžiui, vienas ūkininkas 2010 m. iš mūsų naują kombainą įsigijo už 70 tūkst. eurų. Šiemet mes jį atpirkome už 30 tūkst. eurų ir sugebėjome vėl parduoti“, – pasakojo M. Lapatkinas, pabrėždamas, kad naudotų kombainų paklausa pastaruoju metu yra didesnė nei pasiūla.

Skristi į Dubajų su ūkininkais, nuo Joninių iki rugpjūčio 31 d. įsigijusiais bet kurio modelio Rostselmash kombainą, ruošiasi ir bendrovės komanda

Jo teigimu, atpirktų derliaus dorojimo mašinų savininkai vėl perka naujus Rostselmash kombainus. „Tai rodo, kad klientai yra jais patenkinti. Svarbus dalykas ir kombaino remonto, pagrindinių dylančiųjų dalių keitimo kaštai, kurie iki 10 kartų mažesni nei kitų gamintojų kombainų“, – tvirtino bendrovės „Agrokoncerno technika“ komercijos direktorius.

MŪ inf.

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kuri ekoschemų priemonė jums būtų priimtiniausia?
Visos apklausos