Technikos gamintojai renkasi naujus atstovus Baltijos šalyse
2015-11-17

Hanoveris/Kaunas. Kompanija „Massey Fergusson“ oficialiai pasirašė atstovavimo sutartis su naujais verslo partneriais Baltijos šalyse. Atstovavimo teises Lietuvoje nuo šių metų liepos turinčios bendrovės „East West Agro“ Massey Ferguson technikos asortimentą papildys ir traktoriai.

Oficialia kompanijos „Massey Ferguson" atstove Latvijoje ir Estijoje tapo „Intrac Group". Sutartys pasirašytos praėjusią savaitę vykusioje parodoje „Agritechnica".

Nuo 2016-ųjų pradžios minėtos bendrovės prekiaus visomis „Massey Ferguson" technikos asortimento mašinomis: traktoriais, kombainais, pašarų ruošimo ir kita technika.

Dotnuva  21 02 01 + Biomase 21 01 18

„Baltijos šalių rinka mums labai svarbi. Džiaugiamės atradę naujus, šioje srityje profesionaliai dirbančius partnerius, kurie padės mums sustiprinti pozicijas šiame regione", - sutarties pasirašymo metu pabrėžė Ričardas Markvelas (Richard Markwell), kompanijos „Massey Ferguson" viceprezidenas ir generalinis direktorius Europai, Afrikai ir Viduriniesiems Rytams (EAME regionui).

Naujas „Massey Ferguson" ir „East West Agro" susitarimas įteisintas parašais parodoje „Agritechnika". Nuotraukoje iš kairės: „Massey Ferguson" viceprezidentas, tiekimo generalinis direktorius EAME regionui Kristofas Groblingofas (Christoph Groeblinghoff), „East West Ago" pardavimų direktorius Danas Šidlauskas, „Massey Ferguson" viceprezidentas, generalinis direktorius EAME regionui Ričardas Marvelas (Richard Markwell), „East West Agro" vadovas Gediminas Kvietkauskas

Pristatydamas naujus verslo partnerius, R. Marvelas akcentavo, kad „Intrac Group" Estijoje ir Latvijoje turi 12 pardavimo ir techninio aptarnavimo centrų. Įmonės apyvarta šiemet turėtų pasiekti 45 mln. eurų. Lietuvos bendrovė „East West Agro" jau nuo liepos mėn. prekiauja Massey Ferguson kombainais, presais, teleskopiniais krautuvais.

„Mes jau nuo liepos oficialiai atstovaujame kompanijai „Massey Ferguson", tačiau dar nebuvome galutinai sutarę dėl prekybos traktoriais sąlygų", - „Mano ūkiui" sakė „East West Agro" generalinis direktoriaus Gediminas Kvietkauskas.

Pasak jo, įmonė ketverius metus siekė į Lietuvą tiekti Massey Ferguson traktorius. Taip jau sutapo, kad iki šiol Massey Ferguson traktoriais prekiavusi bendrovė „Konekesko Lietuva" pagal naują susitarimą su kompanija „Claas" nuo 2016 metų įpareigota prekiauti tik Claas prekės ženklo savaeige ir pašarų ruošimo technika.

„Didžiuojamės tapę „Massey Ferguson" verslo partneriais. Stengsimės pateisinti kompanijos lūkesčius ir gerokai padidinti Massey Ferguson traktorių, kurie naujos technikos registre nepelnytai yra autsaiderių gretos, pardavimo apimtis", - teigė G. Kvietkauskas. Jo nuomone, šie traktoriai Lietuvos rinkoje galėtų sudaryti apie 15 proc.

Kompanija „Massey Fergusson" priklauso pasaulinei AGCO korporacijai. „East West Agro" su korporacija AGCO bendradarbiauja nuo 2008-ųjų ir į Lietuvą tiekia šiam koncernui priklausančių kompanijų Laverda ir Fella techniką. Pasak įmonės generalinio direktoriaus, bendrovė jau kitais metais planuoja išplėsti šalia Kauno įsikūrusio technikos prekybos ir aptarnavimo centro patalpas iki 3 tūkst. kv. m. Planuojama įsteigti padalinį ir Šiaurės Lietuvoje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai