Tarptautinė paroda išlaiko augimo tempą
2016-11-09

Bolonija (Italija). Nors šiandien Bolonijoje prasidėjusi tarptautinė paroda EIMA savo mastais negali lygintis į svarbiausią žemės ūkio inovacijų renginį Agritechnica", tačiau joje taip pat pristatomos dėmesio vertos ir žemės ūkio sektoriui svarbios technikos bei technologijų inovacijos. 2014-aisiais pasiekusi dalyvių ir lankytojų rekordus, EIMA ir šiemet stebina dar labiau išaugusiais statistiniais skaičiais.

Technikos ir tecnologijų naujovėms skirtą parodą organizuoja Italijos žemės ūkio technikos gamintojų federacija „FederUnacoma". Pasak jos prezidento Masimo Goldonio (Massimo Goldoni), keturiasdešimt antroji paroda ir šįkart paaugo. Tai rodo, kad renginys įgauna vis didesnę reikšmę ne tik vietos, bet ir užsienio technikos gamintojams",  - vakar surengtoje spaudos konferencijoje sakė M. Goldonis.

Vakar išankstinėje EIMA parodos spaudos konferencijoje buvo pristatytos žemės ūkio technikos inovacijų tendencijos, apžvelgta Italijos ir kitų Europos valstybių rinkų padėtis

KWS 21 07 01 mob

Pasak Italijos žemės ūkio technikos gamintojų federacijos FederUnacoma" prezidento Masimo Goldonio (Massimo Goldoni), paroda EIMA jau užima svarbią vietą žemės ūkio inovacijų sferoje. Kas dveji metai organizuojamame renginyje dalyvauja vis daugiau užsienio kompanijų

Šiųmetėje parodoje dalyvauja 1 900 kompanijų (pernai 1 800) iš 50 valstybių. Be šešiolikos ekspozicijų salių papildomai įrengtos aštuonios. Kompanijų pateikti kandidatai buvo įvertinti dviejų kategorijų nominacijomis: EIMA Techninė inovacija" ir „EIMA Signalas". Aukščiausią apdovanojimą gavo 25 žemės ūkio mašinose įdiegti sprendimai (praėjusioje parodoje 15).

Per keturias parodos dienas tikimasi sulaukti rekordinio lankytojų skaičiaus. Aplankyti parodą pakviesta 80 verslininkų delegacijų iš 70 šalių.

Kaip ir kievienoje parodoje didžiausios žemės ūkio technikos kompanijos numačiusios pristatyti ateinančio sezono naujoves. Renginyje bus paskelbi ir konkurso Metų traktorius 2017  laureatai.

Kompanijos Case IH" spaudos konferencija - pirmoji EIMA parodoje. Joje pristatytas naujas Farmall C modelis

„Claas" ekpozcijos centre - naujas vynuogynų ir sodų traktorius Nexos

Išsamiau apie EIMA parodą skaitykite Mano ūkio" gruodžio mėn. numeryje

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai