Tarp geriausių technologijų - ir melžimo įrangos valymo analizės sistema
2016-11-16

Hanoveris. Tarptautinėje technikos, įrenginių, gyvulininkystės technologijų naujovių parodoje „EuroTier" tradiciškai aukso ir sidabro medaliais įverti geriausi inovaciniai sprendimai. Vieną iš apdovanojimų pelnė kampanija „DeLaval", iš viso parodoje pristačiusi daugiau kaip 25 naujoves.

Geriausiai iš visų naujų „DeLaval" technologinių sprendimų „Eurotier" parodoje įvertinta valymo analizės sistema DeLaval DCA - tai instrumentas mechaninių ir šilumos procesų, vykstančių plaunant melžimo įrangą, efektyvumui nustatyti. Tam tikru algoritmu paremta technologija pagerina melžimo įrangos valymo procedūras, tokiu būdu užtikrina optimalius valymo rezultatus ir padeda išvengti įvairių problemų. O būtent mechaniniai ir šilumos procesai, valant melžimo įrangą, yra labai svarbūs, norint užtikrinti nepriekaištingą pieno kokybę.

„DeLaval" demonstravo savo pasiekimus keturiose srityse: ūkio pelningumo, saugių maisto produktų, darbo efektyvumo ir gyvūnų gerovės.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Kas dvejus metus vykstančioje „EuroTier" parodoje pažangiausias inovacijas renka Vokietijos žemės ūkio sąjungos (DLG) nepriklausoma ekspertų komisija. Šiemet į medalius pretendavo 251 technologija.

Aukso medaliais įvertinti Eartag LIFE ausų įsagai su jutikliais („Smartbow GmbH Weibern", Austrija), išmanioji veršelių stebėsenos programa Smart Calf System („Förster-Technik Engen", Vokietija), Wicky siloso danga („Wasserbauer GmbH Fütterungssysteme", Austrija), PiggyCheck bekontaktė kiaulių svėrimo programinė įranga su 3D kamera („Meier-Brakenberg GmbH & Co. KG Extertal", Vokietija).

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai