Sukakčiai - traktorių paradas
2016-08-03

Koventris (D. Britanija). Koventrio (Coventry) Transporto muziejus septyniasdešimtąsias legendinio Ferguson traktoriaus TE20 gamybos pradžios metines minėjo technikos paradu „70 traktorių - 70 metų". Septyniasdešimt naujutėlių ir visai senučiukų traktorių paskutinį liepos savaitgalį iškilmingai riedėjo Koventrio gatvėmis.

Būtent Koventryje, tuometinėje „Banner Lane" gamykloje pagamintas inžinieriaus ir išradėjo Hario Fergusono (Harry Ferguson) kūrinys - TE20.

Paradui vadovavo 20 AG 1947 m. Ferguson TE20, komplektuotas su dviejų korpusų plūgu, ir naujasis 400 AG Massey Ferguson 8737 - galingiausias „Massey Ferguson" gamoje.

Linas agro mob 21 04 01

Traktorių kolonoje riedėjo ir penki traktoriai iš Voriko (Warwick) universiteto Augalų centro. Taip norėta parodyti glaudžias Voriko ir „Massey Ferguson" sąsajas: 1946 m. H. Fergusonas laukuose, kuriuose dabar įsikūręs universitetas, išbandė savo traktorių.

Tačiau bendra istorija tuo nesibaigia: ten, kur dabar įsikūręs Augalų centras, anksčiau buvo Nacionalinė daržovių tyrimų stotis ir „Massey Ferguson" traktoriai buvo neatsiejama tyrimų dalis. Bendradarbiavimas išlaikytas ir iki šių dienų.

Kompanijos „Massey Ferguson" atstovas Kembelas Skotas (Campbell Scott) džiaugėsi, kad Voriko Augalų centro atstovai prisijungė prie šventinio traktorių parado. „Ilgalaikis centro ir šio prekės ženklo bendradarbiavimas yra labai vertinamas ir mes džiaugiamės, kad mūsų mašinos ir toliau atlieka svarbų vaidmenį mokslo tiriamuosiuose darbuose", - sakė K. Skotas.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių rūšių augalų plotus ūkyje šį pavasarį ketinate gerokai padidinti?
Orai