Šių metų 100- asis „John Deere" traktorius - Prienų rajono ūkininkui
2016-05-13

Prienai. Penktadienis ir mėnesio 13-ji diena visų apipinta įvairiais prietarais.  Tačiau Prienų raj. ūkininko Deimanto Kairiūkščio šeimai ši diena greičiausiai siesis su gerais prisiminimais, nes būtent šiandien jie tapo šių metų 100-ojo  John Deere traktoriaus savininkais. „DOJUS agro" įmonė pasistengė, kad šventė prasidėtų dar tik traktoriui pajudėjus iš įmonės teritorijos Juodbudžio kaimo link. Išpuoštas 6 serijos John Deere traktorius kelyje traukė ne vieno akį. 

Ūkininkų šeimyna šypsojosi ir džiaugėsi nauju pirkiniu bei svarstė, kiek našiau pavyks atlikti visus darbus, turint kieme jau ketvirtą „žaliai-geltoną" traktorių

Biomase 21 01 18+Lytagra 21 03 01

John Deere 6125M  išties turėtų įnešti spartos darbuose. Jo galia - 125 AG, turi patikimą pilnarėmę konstrukciją, kurios dėka mažiau apkraunami visi pagrindiniai traktoriaus komponentai. AutoQuad ecoshift transmisijos privalumai bus puikiai išnaudoti vežant grūdus per javapjūtę. Ši transmisija leidžia palaikyti mažesnius variklio sūkius, o to pasekmė -  susitaupo degalai.  Ūkininkas neabejoja, kad naujasis traktorius, turintis priekinę amortizuojančią ašį, leis dar komfortabiliau dirbti.

100-asis John Deere traktorius „sveikinamas" ūkininko D. Kairiūkščio kieme

Kadangi ūkyje dirba daugiausiai tik šeimos nariai, todėl labai rimtai vertinama laiko patikrinta partnerystė su „DOJUS agro" komanda. Anot jų, servisas dirba puikiai ir operatyviai, kas be galo svarbu dirbant ūkyje, kuriame laikomi 100 galvijų.

Bendrovės „DOJUS agro" kolektyvas  sveikino ūkininką Deimantą Kairiūkštį su puikiu pasirinkimu bei dėkojo už nuoširdų ir ilgametį bendradarbiavimą. O Paulius Arūnas, bendrovės  „DOJUS agro" žemės ūkio technikos pardavimų padalinio vadovas, palinkėjo, kad Kairiūkščių ūkis dirbtų taip pat sklandžiai, pelningai ir su ta pačia gera nuotaika, su kokia pasitiko naująjį savo pirkinį.

 MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai