„SAME Deutz-Fahr“ keičia prekės ženklą
2016-02-05

Treviljas (Italija). Žemės ūkio technikos įmonių grupė „SAME Deutz-Fahr" paskelbė, kad jos prekinis ženklas bus pakeistas į SDF. Naująjį pavadinimą naudos visos grupės įmonės visame pasaulyje. Kartu keičiamas ir įmonės logotipas – naująjį sudaro keturių susikertančių elementų simbolis.

Naujasis prekės ženklas, kuris išreikš tą patį turinį ir vertybes kaip ir ankstesnis, skirtas geriau atspindėti įmonių grupės struktūrą ir dydį: aukštą pardavimų ir įrenginių gamybos tarptautiškumo lygį, kokybę ir inovatyvumą.

SDF vadovas Lodovikas Busolatis (Lodovico Bussolati) teigia, kad perėjimas prie SDF ženklo yra logiškas tarptautėjimo proceso padarinys.

Linas agro mob 21 04 01+ Bioversija 21 04 30

„Numatoma plėsti produktų gamą, tad būtina diferencijuoti prekių ženklus, kurie charakterizavo mūsų įmonę pastaruosius kelerius metus, - teigė SDF vadovas Lodovikas Busolatis. - Šis sprendimas sudarys galimybę grupei viešinti ir remti produkciją daug efektyviau ir nuosekliau."

Būstinėje Treviljyje specializuotų leidinių žurnalistams surengtoje spaudos konferencijoje ne tik pristatytas naujas prekės ženklas, bet ir atidaryta nauja variklių paroda bendrovės SAME istorijos muziejuje. Ji skirta pagerbti žymų inžinierių Francesko Kazanį (Francesco Cassani), kuris kartu su broliu Eudženijum (Eugenio) įkūrė įmonę.

Parodoje akcentuojamas faktas, kad varikliai vaidino svarbų vaidmenį visoje įmonės istorijoje nuo pirmųjų inovacinių projektų 1920 m., kai atsirado pavadinimas SAME (Società Accomandita Motori Endotermici), iki dabartinio FARMotion variklio modelio, SDF suprojektuoto ir pagaminto naudoti išskirtinai tik su žemės ūkio technika.

***

Vokiečių variklių įmonė „Deutz" (įkurta 1864 m.) ir traktorių įmonė „Fahr" (1870 m.) praėjusio amžiaus 7-8-ajame dešimtmetyje atiteko kompanijai KHD, kuri nuo 1981 m. savo produkcijai suteikė prekės ženklą Deutz-Fahr. 1995 m. vokiečių įmones įsigijo italų koncernas „Same Lamborghini Hürlimann Group" - taip susikūrė grupė „SAME Deutz-Fahr".

Šiuo metu „Same Deutz-Fahr" įmonių grupei priklauso „Deutz-Fahr", „Same", „Lamborghini Trattori", „Hürlimann", „Grégoire" ir „Lamborghini Green Pro" kompanijos. Traktorių asortimente mašinos nuo 23 AG iki 270 AG galios, o derliaus nuėmimo kombainai gaminami nuo 100 AG iki 395 AG.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate virtualius renginius: posėdžius, seminarus, konferencijas, kt.?
Orai