Šakių pašonėje - modernus technikos prekybos ir aptarnavimo centras
2016-06-30

Šakiai. Vakar šalia Šakių kilęs šurmulys sutrikdė įprastą miesto apylinkių ritmą. Vienas po kito automobiliai suko naujo modernaus statinio link. Kieme išrikiuotos technikos spalva ir pastato architektūra abejonių nekėlė - tai dar vienas regioninis „DOJUS agro" technikos prekybos ir aptarnavimo centras. Į jo atidarymo šventę suvažiavo keli šimtai svečių - šio krašto žemdirbių, savivaldos organizacijų atstovų ir verslo partnerių.

Atvykę ūkininkai į erdvų naujo regioninio padalinio kiemą žingsniavo raudonu kilimu. Taurė šampano ir trumpas stabtelėjimas atminimo nuotraukai - tebuvo įžanga į įspūdingą įkurtuvių renginio šou.

Linas agro mob 21 04 01

Į naujo „DOJUS agro" centro atidarymo šventę žemdirbiai žengė raudonu kilimu

Pasak „DOJUS" įmonių grupės vadovo Donato Dailidės, per 24 įmonės gyvenimo metus nepriekaištingas serviso darbas tapo įmonės vizitine kortele. „Šio centro statybos ir atidarymas yra ilgalaikės mūsų plėtros strategijos dalis. Siekiame sukurti geriausias parduotos technikos priežiūros sąlygas ir infrastruktūrą". Naujų centrų statybos numatytos ir kituose šalies regionuose: Klaipėdos, Alytaus, Panevėžio. Bendrovė plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Latvijoje, kur šiemet jau atidarytas trečiasis toks regioninis centras.

„Norime padėkoti Jums - mūsų klientams už pasitikėjimą mūsų parduodama technika, popardaviminiu aptarnavimu. Per 24 metus įmonė augo ir plėtėsi, nes jūsų problemas mes priėmėme kaip savo, jas mėginome spręsti taip, kaip kad spręstume savo problemas", - dėkojo susirinkusiems žemdirbiams Donatas Dailidė

Vakar perkirpta simbolinė „DOJUS agro" Šakių technikos priežiūros ir aptarnavimo centro juostelė. Nuotraukoje antras iš kairės „DOJUS agro" generalinis direktorius Audrius Kavaliauskas, įmonės valdybos pirmininkas Pranas Dailidė, kompanijos „John Deere" klientų aptarnavimo ir produktų palaikymo skyriaus vadovas Hartmutas Armbrustas (Hartmut Armbrust), „John Deere" vadovas Baltijos šalims Padraigas Breidis (Padraig Brady), žemės ūkio viceministras Albinas Ežerskis, Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius ir „DOJUS" įmonių grupės vadovas Donatas Dailidė

Įkurtuvėmis Šakiuose ypač džiaugėsi „DOJUS agro" valdybos pirmininkas Pranas Dailidė: „Šakiai mums ypatinga vieta. Čia prieš daugiau kaip dvidešimt metų Gotlybiškyje pradėjome savo veiklą. Grūduvos bendrovėje ilgą laiką buvo ir atsarginių detalių sandėlys, ir remonto dirbtuvės. Šakių regionas svarbus ir dėl to, kad šiame krašte dirba nemažai mūsų parduotos technikos: vien John Deere mašinų skaičius siekia 800".

Pasak Prano Dailidės, nors Šakiai nuo Kauno nutolę vos 60 km, tačiau šiame regione dirba bene daugiausia „DOJUS agro" technikos, todėl gerinti jos priežiūros bazę buvo vienas iš prioritetinių įmonės plėtros planų

Į Šakių regioninį padalinį „DOJUS agro" investavo beveik 2 mln. EUR. „Tokie projektai negimsta per naktį. Minčių statyti čia naują bazę atsirado prieš 2,5-3 metus. Šio krašto žemdirbiai buvo aptarnaujami Grūduvos bendrovėje esančiose patalpose, kurios jau neatitiko nūdienos poreikių, vieta klientams atvažiuoti buvo nepatogi", - naujo regioninio padalinio statybas argumentavo „DOJUS agro" generalinis direktorius Audrius Kavaliauskas. Vienas iš akstinų statyti naują centrą Šakių rajone buvo ir tai, kad per dvidešimtmetį šio regiono žemdirbiai labai išplėtė ir modernizavo savo ūkius.

„DOJUS agro" Šakių regioninis centras užima 1 300 kv. m plotą. Kol kas jame dirbs 11 žmonių komanda, tačiau perspektyvoje mašinų pardavimo ir priežiūros specialistų skaičius turėtų išaugti iki 15. „Didžioji dalis žmonių atliks technikos serviso darbus. Į ūkius gali išvykti net 7 mobilūs serviso ekipažai. Žinoma, čia technika ne tik bus remontuojama, bet ir parduodama, ūkininkai galės įsigyti atsarginių dalių, išsinuomoti mašinas, įsigyti vejų ir komunalinės technikos", - naujo padalinio teikiamas paslaugas vardijo A. Kavaliauskas.

„Teikiamų paslaugų spektru šis centras nesiskirs nuo didžiųjų Kauno ar Šiaulių centrų, - patikino „DOJUS agro" vadovas Audrius Kavaliauskas - Stengiamės augti kartu su rinka, o šių metų pirmo pusmečio augimas išties įspūdingas ir pagal mašinų pardavimų apimtis beveik prilygsta visų praėjusių metų rezultatams"

Pasak generalinio direktoriaus, Šakių regioninis padalinys ne paskutinė „DOJUS agro" naujiena šiemet. Po mėnesio įmonės didžiojoje lauko dienoje bus pristatyta antrojo pusmečio karščiausia naujiena - naujas T serijos kombainas T670 su nauju varikliu, modernia valymo, patobulinta separavimo sistema. Įmonės vadovas pastebėjo, kad šiandien žemdirbiai neperka technikos aklai, o stengiasi kuo labiau išgryninti poreikius, įsigyti tai, kas ūkiui reikalingiausia ir optimaliausia. Jo teigimu, beveik visi galingi John Deere traktoriai dabar parduodami su automatinio vairavimo sistema, kuri prieš penkerius metus dar daug kam buvo egzotika ir ją ryždavosi užsakyti tik progresyviausi ūkiai.

Tarp atvykusių į atidarymo iškilmes svečių buvo galima sutikti ir didelių, ir šeimos ūkių šeimininkus. Vieno iš stambiausių 4 000 ha dirbančio šio krašto ūkio, L. Stonkuvienės agroserviso įmonės technikos vadovas Darius Stonkus pabrėžė, kad „DOJUS agro" didžiausia stiprybė - nepriekaištingas servisas. „Naujas centras patogesnis mums atvažiuoti, tačiau svarbiausia, ne tai ir ne pastato dizainas, o žmonės, kurie čia dirba. Jiems nėra lygių", - gyrė jau 17 metų su „DOJUS agro" bendradarbiaujančių Aleksandro ir Laimutės Stonkų sūnus Darius.

Pasak Dariaus Stonkaus, daugiau kaip 4 000 ha ūkyje technikos priežiūros specialistų prisireikia dažnai: „DOJUS agro" žmonės reaguoja operatyviai ir dirba labai gerai, todėl didžioji technikos dalis įsigyta iš šios įmonės"

Vilkaviškio r. 500 ha dirbantis Alius Berneckas atvažiavo ir švęsti, ir naujo pirkinio pasižiūrėti: „Pirmadienį čia stovintis John Deere S serijos kombainas jau bus mano kieme. Pirksime dar ir traktorių. Renkamės „DOJUS agro" parduodamas mašinas dėl patikimumo ir gero serviso"

Naujojo „DOJUS agro" Šakių regioninio centro atidarymui dirigavo aktorius Darius Petkevičius. Visi svečiai dalyvavo loterijoje. Trys laimingiausieji išlošė John Deere vejapjoves. Renginį atidarė įspūdingas gatvės gimnastų „Quattro" pasirodymas. Visus pakerėjo Vaidos Genytės balsas. Renginyje taip pat pasirodė Šakių dūdų orkestras bei tautinių šokių kolektyvas „Pynė".

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių rūšių augalų plotus ūkyje šį pavasarį ketinate gerokai padidinti?
Orai