Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
Pristatytas naujos kartos rotorinis javų kombainas

Bregancė/Kaunas. Rugsėjo pradžioje tarptautinei korporacijai AGCO priklausanti kompanija „Massey Ferguson" pristatė naujausios kartos rotorinį javų kombainą MF IDEAL 9. Kitiems metams kompanija planuoja pagaminti ribotą šių mašinų skaičių, o gamybą išplėsti nuo 2019 metų.

Naujausios kartos rotorinis MF IDEAL 9 javų kombainas buvo kuriamas šešerius metus

Pasak „Massey Ferguson" derliaus nuėmimo rinkos plėtros vadovo Europoje ir Artimuosiuose Rytuose Adamo Šerifo (Adam Sherriff), tai vienas iš reikšmingiausių žemės ūkio technikos tobulinimo ir kūrimo žingsnių per pastaruosius keletą metų.

Bioversija 22 08 31

MF IDEAL 9 nubrėžė radikaliai naują kombainų kūrimo ir tobulinimo kryptį. Mums tai didžiausias javų derliaus nuėmimo produktų projektas, kurį kada nors vykdėme. Viskas, ką pavyko sukurti, yra nauja - nuo inžinerinių sprendimų, pavyzdžiui, kūlimo sistemos tipo, iki galios, dizaino ir apdailos", - pabrėžė A. Šerifas.

Jo teigimu, kombainui sukurti ir tikslui pasiekti prireikė šešerių metų. Per tą laikotarpį buvo finansuota 45 prototipų gamyba, taip pat daug investuota į nuolat vykstančius laboratorinius ir lauko bandymus, kurie leido įvertinti naujojo kombaino darbo našumą, dirbant įvairiomis sąlygomis ir kuliant skirtingas žemės ūkio kultūras.

„Būdami didžiausi AGCO pagamintų kombainų pirkėjai pasaulyje, esame neabejotinai susieti su naujojo gaminio sėkme", - įsitikinęs Gediminas Kvietkauskas

Bregancėje, Italijoje, AGCO Europos derliaus nuėmimo mašinų gamybos centre sukurtas kombainas leis ir Lietuvos verslininkams žengti į naują rinkos segmentą. Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė „East West Agro" šį kombainą pasitiko itin džiaugsmingai ir jau kitąmet planuoja jį pristatyti Lietuvoje.

Kombainas komplektuojamas su 12 500 arba 17 100 l bunkeriu, grūdai iš jo iškraunami 210 l/sek. greičiu

„Būdami didžiausi AGCO pagamintų kombainų pirkėjai pasaulyje, esame neabejotinai susieti su naujojo gaminio sėkme. Galiu drąsiai sakyti, kad EWA gautas kvietimas dalyvauti MF IDEAL 9 pristatyme Italijoje tapo dar vienu reikšmingu mūsų įmonės įvertinimu ir neabejotinai - tikra revoliucija žemės ūkio technikos pasaulyje", - džiaugiasi „East West Agro" generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

Paprašytas įvardinti naujojo kombaino privalumus, G. Kvietkauskas akcentuoja ilgiausią rotorių, mažiausias degalų sąnaudas, unikalią valymo sistemą, nesusidėvinčias dalis. „Ilgiausia rinkoje rotorinė kūlimo-separavimo sistema Dual Helix leidžia pasiekti net 31 proc. didesnį kūlimo plotą nei buvo iki šiol įprasta. Be to, ji ne taip jautriai reaguoja į besikeičiančias darbo sąlygas, grūdų nuostoliai yra ypač maži, jie silpniau pažeidžiami", - tikina įmonės vadovas.

Naujosios kartos rotorinių kombainų seriją sudaro trys modeliai, juose bus montuojami 451, 538 ir 647 AG varikliai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos