Pradėjo naujos atstovybės statybas Latvijoje
2018-11-23

Ryga. Lietuvos žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ Latvijoje pradėjo naujos centrinės atstovybės statybas. Čia buvo įkasta simboliška kapsulė, o jos vietoje ateinančių metų vasarą iškils bendra grupės bendrovių „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ pagrindinė būstinė bei jų atstovaujamų prekės ženklų prekybos ir techninio aptarnavimo atstovybė.

„Latvijai minint 100-ąsias savo nepriklausomybės metines simboliškai čia įkasėme ir kapsulę, kuri žymi mūsų naujos atstovybės statybų startą. Toliau stipriname savo pozicijas Latvijoje – tai strategiškai svarbi rinka mūsų grupės verslui, ir čia matome dideles augimo galimybes“, –  sako Darius Jaloveckas, „Linas Agro“ vykdantysis direktorius ir „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Lietuvoje.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Naujoji moderni atstovybė Uozuolniekų rajone centrinėje Latvijoje bus užbaigta statyti 2019 m. birželį. Joje įsikurs „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ Latvijos komandos

„Tai ilgas lauktas žingsnis. Dirbdamos po vienu stogu abi mūsų bendrovės galės efektyviau aptarnauti vietos žemdirbius. Be to, tai svarbi investicija ir Uozuolniekų rajonui – čia perkelsime 55 darbo vietas,“ - sakė D. Jaloveckas.

Naujoje atstovybėje įsikurs ne tik administracijos, bet ir prekybiniai bei technikos padaliniai, kurie prekiaus sėklomis, trąšomis, chemija, traktoriais ir kita žemės ūkio technika, vykdys jų techninį aptarnavimą.

„Sveikiname šią plėtrą į Latviją, nes tai atitinka ir mūsų strategiją – kelti klientų aptarnavimo lygį visose rinkose. Šiandien klientams jau nebepakanka patrauklios kainos, jie ieško asmeninio dėmesio ir operatyvaus aptarnavimo. Tikime, kad naujoji atstovybė tai padės pasiekti“, – teigia Maris Kanderans, vienų populiariausių regione vakarietiškų traktorių „Case IH“ Baltijos šalių verslo vadovas. Šį prekės ženklą regione išskirtinai atstovauja „Dotnuva Baltic“.

Naujoji atstovybė – ne pirma šių metų „Linas Agro Group“ investicija Latvijoje. Vasarą čia buvo atidaryti du „Linas Agro“ grūdų elevatoriai Gruobinioje ir Rėzeknėje. 4,8 mln. eurų vertės atstovybę Latvijoje stato Panevėžio statybos trestas. 3 230 kv. m ploto pastate įsikurs 55 profesionalų komanda: administracijos darbuotojai, pardavėjai, serviso meistrai ir technikai.

„Linas Agro", MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai