Po vienu ženklu - dar daugiau kompanijų
2017-03-15

Dulutas (JAV). AGCO korporacija, kuriai priklauso „Fendt", „Challlenger", „Massey Ferguson", „Valtra" ir GSI kompanijos, paskelbė apie naują pirkinį. Derybos su Olandijos šeimos įmone „Lely Group" dėl pašarų ruošimo mašinų verslo įsigijimo baigėsi sėkmingai. Sandorį tikimasi užbaigti per paskutinį šių metų ketvirtį.

Pasak AGCO korporacijos prezidento ir valdybos pirmininko Martino Ričenhageno (Martin Richenhagen), „Lely" pašarų gamybos mašinų integracija į koncerno technikos gamybos verslą tik dar labiau sustiprins jo pozicijas. „Siekiame tapti visų kategorijų žemės ūkio technikos tiekėju. Sandoris su „Lely Group" - dar vienas žingsnis šio tikslo link", - pridūrė jis.

Teigiama, kad sandoris yra abipusiškai naudingas. „Lely Group", atsisakiusi pašarų gamybos mašinų verslo, tikisi dar labiau sustiprinti savo pozicijas pienininkystės sektoriuje, labiau koncentruotis į robotizuotų sistemų, gyvulių priežiūros įrangos gamybą.

Biomase 21 01 18+Lytagra 21 03 01

„Lely Group" žoliapjoves, grėblius ir vartytuvus gamina gamykloje Olandijoje, o presus ir priekabas-rinktuvus - dviejose bendrovėse Vokietijoje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai