Po vienu ženklu - dar daugiau kompanijų
2017-03-15

Dulutas (JAV). AGCO korporacija, kuriai priklauso „Fendt", „Challlenger", „Massey Ferguson", „Valtra" ir GSI kompanijos, paskelbė apie naują pirkinį. Derybos su Olandijos šeimos įmone „Lely Group" dėl pašarų ruošimo mašinų verslo įsigijimo baigėsi sėkmingai. Sandorį tikimasi užbaigti per paskutinį šių metų ketvirtį.

Pasak AGCO korporacijos prezidento ir valdybos pirmininko Martino Ričenhageno (Martin Richenhagen), „Lely" pašarų gamybos mašinų integracija į koncerno technikos gamybos verslą tik dar labiau sustiprins jo pozicijas. „Siekiame tapti visų kategorijų žemės ūkio technikos tiekėju. Sandoris su „Lely Group" - dar vienas žingsnis šio tikslo link", - pridūrė jis.

Teigiama, kad sandoris yra abipusiškai naudingas. „Lely Group", atsisakiusi pašarų gamybos mašinų verslo, tikisi dar labiau sustiprinti savo pozicijas pienininkystės sektoriuje, labiau koncentruotis į robotizuotų sistemų, gyvulių priežiūros įrangos gamybą.

„Lely Group" žoliapjoves, grėblius ir vartytuvus gamina gamykloje Olandijoje, o presus ir priekabas-rinktuvus - dviejose bendrovėse Vokietijoje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Lietuvoje drastiškai mažėja gyvulių skaičius. Kaip tai vertinate?
Orai