Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Planuoja rengti kombinuotą parodą „Agritechnica 2021“

Hanoveris. Vienos didžiausios tarptautinės žemės ūkio technikos ir technologijų parodos „Agritechnica“ organizatoriai šiemet planuoja kombinuotos koncepcijos renginį – skaitmeninį inovacijų pristatymą nuotoliniu būdu ir tradicinę gyvą parodą Hanoverio parodų centre.

Parodos organizatoriai DLG (Vokietijos žemės ūkio sąjunga) nuo 2020-ųjų lapkričio 15 iki šių metų vasario 1 dienos kvietė parodos dalyvius registruotis naujoje skaitmeninėje „Agritechnica digital“ platformoje.

Visi skaitmeniniai šiųmetės parodos inovacijų pristatymai ir nuotoliniai renginiai (spaudos konferencijos, mokomieji kursai ir pan.) bus galimi nuo gegužės, t. y. likus pusmečiui iki gyvos parodos, kurią numatoma rengti lapkričio 14–20 dienomis Hanoverio parodų centre.

Bioversija 2024 07 09 m7

Organizatorių teigimu, kombinuota parodos koncepcija, tradicinę parodą papildant skaitmeniniu turiniu, leis verslui pasiūlyti naujas galimybes, nes bus galima sujungti fizinės parodos patirtį su naujoviška internetine skaitmenine informacija ir tinklų erdve.

Vienas privalumų – gerokai platesnės sklaidos galimybės, nes parodos dalyviai nuotolinius renginius galės rengti skaitmeninėje parodos platformoje, o lankytojai juos stebėti, neišeidami iš namų.

Šiųmetės parodos pagrindinė tematika – „Sprendimų įkvėptas žaliasis efektyvumas“, todėl didžiausias dėmesys bus skiriamas įvairiausiems aplinką bei gamtą tausojantiems, produktyvumą didinantiems ir sąnaudas mažinantiems sprendimams ir technologijoms.

Galvodami apie dalyvių ir lankytojų saugumą, DLG dėlioja ir fizinės parodos organizavimo schemą. Stendai projektuojami taip, kad būtų patogu ir saugu juos apžiūrėti. Ekspozicijų plotas bus suskirstytas zonomis, kad lankytojų srautai pasiskirstytų tolygiai. Kai kuriuose paviljonuose praėjimo takai tarp stendo zonų bus platesni nei anksčiau, kad atitiktų atstumo tarp lankytojų reikalavimus.

DLG taip pat kuria naują bilietų platinimo tvarką, siekiant lankytojus tolygiai pasiskirstyti per visas renginio dienas ir neviršyti maksimalaus žmonių skaičiaus.

Prieš dvejus metus vykusioje Hanoverio parodoje dalyvavo per 2 800 dalyvių, iš jų net 62 proc. atvyko iš užsienio. Parodą aplankė daugiau kaip 446 tūkst. lankytojų iš 127 šalių, tarp jų beveik 1,5 tūkst. žurnalistų.

Organizatoriai neabejoja, kad ir šiemet paroda išliks svarbiausia pasaulio žemės ūkio pramonės susitikimų vieta.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos