Pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą
2017-04-04

Juveskiulė (Suomija)/Kaunas. Viename iš garsiausių ir labiausiai prestižinių dizaino konkursų pasaulyje suomių kompanija „Valtra" pelnė apdovanojimą, kuriuo įvertinti SmartTouch porankiai, o ketvirtos kartos Valtra N serijos traktoriai įvertinti organizatorių padėka. Pernai visa Valtra T4 serija tapo „Red Dot Design" laimėtoja.

„Red Dot Design" apdovanojimas parodo, kad pasirinkus pramoninį dizainą kaip sėkmės raktą kartu einama didesnio našumo link. Valtra SmartTouch porankių sėkmė mums ypač svarbi, nes pastaraisiais metais daugiausia dėmesio skyrėme tam, kad vartotojas jaustųsi patogiai ir būtų patenkintas, o mūsų tikslas buvo suteikti realios naudos tiems, kas naudoja mūsų techniką dirbdami savo kasdienį darbą", - pranešime spaudai pabrėžė Jarvis Rautjarvis (Jari Rautjärvi), AGCO viceprezidentas, atsakingas už Valtra prekės ženklą.

Naudojimo paprastumo požiūriu Valtra SmartTouch porankiai su naudotojo sąsaja prilygsta atradimui. „SmartTouch yra mūsų tyrimų, vykdomų bendradarbiaujant su įvairių sričių ekspertais, kulminacija. Visi SmartTouch porankio jungikliai yra išdėstyti logine tvarka ir lengvai pasiekiami. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas ergonomiškumui, naudotojo komfortui, naudojimo paprastumui", - akcentavo J. Rautjarvis.

RVAC 21 09 30

Valtra SmartTouch porankiai pelnė apdovanojimą viename iš garsiausių ir labiausiai prestižinių dizaino konkursų pasaulyje „Red Dot Design 2017"

„Pastarieji metai įmonei buvo neįtikėtinai sėkmingi. N ir T serijos traktoriai laimėjo daugybę apdovanojimų, o šiais metais naujasis A4 serijos traktorius savo kategorijoje pelnė „Metų traktoriaus" titulą Paryžiaus parodoje SIMA. Neseniai pelnytas apdovanojimas „Red Dot Design 2017" dar kartą patvirtino, kad pramoninis dizainas gali tarnauti naujausių technologijų potencialo išnaudojimui, atsižvelgiant į žmogiškuosius veiksnius, priklausomai nuo klientų poreikių", - sako Kimas Vainenas (Kimmo Wihinen) atsakingas už Valtra pramoninį dizainą ir vartotojų patirtį.

Šiais metais „Red Dot Design" konkursui buvo pristatyta daugiau kaip 5500 produktų iš 55 šalių. Vertinimo komisiją sudarė 40 tarptautinės kvalifikacijos dizaino ekspertų. Apdovanojimų ceremonija vyks Esene, Vokietijoje, liepos 3-iąją.

Naujas Valtra apdovanojimas patvirtina, kad įmonė, pati organizuodama dizaino konkursus, eina teisingu keliu ir kloja tvirtą ateities pamatą.

Valtra dizaino konkursas prasideda pavasarį ir yra skirtas studentams, pavieniams dizaineriams ir dizaino studijos visame pasaulyje. Konkursu siekiama nustatyti ateities vizija dizaino traktoriaus ir kokiu būdu tai gali būti padidinti žemės ūkio našumą ir mažinti aplinkos taršą.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai