Parodos naujokė pristatė prancūzišką techniką
2017-10-09

Akademija (Kauno r.). Mūsų šalies gyvulininkystės ūkiuose dirba ir prancūziška technika. Naujus prancūziškus pašarų dalytuvus ir ritinių smulkintuvus jau įsigijo keletas Lietuvos ūkių. Naujovės buvo pristatytos praėjusią savaitę Aleksandro Stulginskio universitete vykusioje parodoje „Sprendimų ratas".

Net ketvirtadalis įmonių parodoje dalyvavo pirmą kartą, dauguma jų pristatė gyvulininkystei skirtą įrangą. Viena tokių dalyvių - „Agrokoncerno technika".

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Bendrovės „Agrokoncerno technika" darbuotojai parodoje „Sprendimų ratas 2017" (nuotraukoje iš kairės): vadybininkas Arūnas Ižganaitis, direktorius Donatas Višniauskas, vadybininkai Tomas Ragauskas, Osvaldas Jančauskas

Bendrovė parodoje pristatė naujo gamintojo mūsų šalyje ir įmonės asortimente prancūzų kompanijos „Lucas" ritinių smulkintuvą Raptor. Pasak bendrovės„Agrokoncerno technika" direktoriaus Donato Višniausko, bendradarbiauti su prancūzų kompanija, gaminančia išskirtinai gyvulininkystės ūkiams skirtą techniką, bendrovė pradėjo šių metų liepą. Įmonė jau pardavė keturis Lucas pašarų dalytuvus ir tris ritinių smulkintuvus.

„Parodai ritinių smulkintuvą Raptor pasiskolinome iš ūkininko, kuris kartu įsigijo ir pašarų dalytuvą. Jo ūkio banda - apie 300 gyvulių, - pasakojo D. Višniauskas, pasidžiaugdamas, kad ūkininkas pasirinko jų siūlomą techniką. - Jis pabandė savo ūkyje kelių gamintojų techniką ir pasirinko mūsų siūlomą". Bendrovė turi demonstracinį modelį, kurį ūkininkai gali išbandyti savo ūkiuose ir patys įsitikinti, D. Višniausko žodžiais, technikos patikimumu, tvirtumu ir smulkinimo kokybe.

Naujovė Lietuvos rinkoje - Lucas Raptor ritinių smulkintuvas. Į jį telpa du ritiniai, smulkinama 8 cm ilgio pjaustiniais

Į Raptor smulkintuvą telpa du ritiniai, pašarai susmulkinami 8 cm ilgio pjaustiniais. Gamintojas gali pasiūlyti ir ritinių smulkintuvo modelį, kuriame pašarai gali būti smulkinami 4 dydžių - nuo 2 iki 15 cm ilgio - pjaustiniais.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai