Olandų pašarų ruošimo įrangos įmonė įsigijo gamyklą Lenkijoje
2020-03-10

Amsterdamas. Specializuota Olandijos pašarų ruošimo ir dalijimo įrangos gamintoja „Trioliet“ įsigijo Lenkijos traktorių „Ursus“ gamyklą Opalenicoje, netoli Poznanės. Daugiau kaip 25 metus šioje gamykloje olandų įmonei buvo gaminami pašarų maišytuvų-dalytuvų rėmai ir kiti komponentai.

Nuo kovo pradžios gamykla, užimanti daugiau kaip 7 ha teritoriją ir turinti keletą gamybos salių, kurių bendras plotas apie 15 tūkst. kv. m, veikia kaip „Trioliet Polska“. Lig šiol joje dirbo 85 darbuotojai.

Kompanija „Trioliet“ šią investiciją įvardija strateginiu žingsniu, siekiant gerinti logistiką ir užtikrinti tolesnį įmonės augimą. Planuojama iki 2021 m. pastatyti naują gamybos salę, įdarbinti naujų darbuotojų ir per ateinančius kelerius metus padidinti gamybos pajėgumus.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Lenkijos kompanija „Ursus“ dar vis turi tris gamyklas, įskaitant Liublino traktorių gamyklą.

Pašarų maišytuvų-dalytuvų gamyba Rokiškio mašinų gamykloje

Reikšmingas vaidmuo olandų įmonės gamyboje tenka ir mūsų šalies Rokiškio mašinų gamyklai. Jau daugiau kaip dešimtmetį pagal įmonės pateiktus brėžinius čia gaminamos pašarų maišytuvų-dalytuvų metalinės korpusinės detalės, per 30 skirtingų modifikacijų bunkeriai – Lietuvoje pagamintos dalys iškeliauja į surinkimo liniją Olandijoje. „Trioliet“ užsakymai sudaro apie 40 proc. Rokiškio mašinų gamyklos užsakymų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai