Basf 22 09 27 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Technika
Olandai kuria triratę tręšimo mašiną

Amsterdamas. Olandijos bendrovė „Ploeger" kuria savo pirmą savaeigę skystųjų, biriųjų trąšų ir mėšlo paskleidimo ir įterpimo mašiną. Žemdirbiams ją planuojama pristatyti ateinančiais metais. Išsamesnės informacijos apie naujovę gamintojai neteikia, praneša olandų „Boerderij".

Gamintojų teigimu, jie ketina sukurti mašiną, kurią būtų paprasta valdyti ir prižiūrėti. Bendrovė planuoja sukurti modelių seriją, iš kurių pirmasis - triratis AT (Application Terra) 4103 (4 serija/ 1 modelis / 3 ratų).

Mašinos projektavimas ir gamyba vykdoma bendrovės biuruose Nyderlanduose laikantis slaptumo. Šiuo metu žinoma tik tai, kad kuriant naują mašiną naudojami „Scania" varikliai, belaipsnė mechaninė ZF transmisija, o ratų bazę sudarys trys ratai. Bunkeriai, kurių talpa 16 kub. m, gaminami įmonės gamykloje.

Bioversija 22 08 31

Socialinio tinklo Twitter nuotr.

Gamintojai bando keletą naujo 4103 modelio korpusų, įskaitant Tebbe ir Bredal. Lauko bandymuose mašinos dalyvaus ateinantį pavasarį, prieš oficialų komercinį startą, kuris numatytas Didžiojoje Britanijoje antrąjį kitų metų pusmetį.

„Ploeger" - gerai žinoma bulvių, morkų, špinatų, žirnių ir pupelių derliaus dorojimo kombainų gamintoja. Kurti naujovę ją greičiausiai paskatino tai, kad 2014 m. korporacija AGCO nutraukė savaeigių trąšų paskleidimo mašinų ChallengerTerraGator gamybą Olandijoje.„Ploeger" mėgins užimti šią nišą.

„Ploeger" priklauso „Oxbo Group". Mašinas parduoda daugiau kaip 40 šalių. Turi 6 gamyklas, iš jų 2 Europoje ir 3 Jungtinėse Valstijose.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos