Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Nutraukia savikrovių pašarų priekabų gamybą
Gamintojos nuotr.

Bad Saulgau. Atsižvelgdama į vis augantį profesionalių pašarų derliaus dorojimo technologijų poreikį, kompanija „Claas“ šio sezono pabaigoje nutrauks naujų savikrovių pašarų priekabų gamybą.

Nors Cargos savikrovėmsrinktuvinėmspašarų priekaboms atsarginių dalių tiekimas bei techninė priežiūra ir toliau bus prieinama, tačiau vietoj jų Bad Saulgau gamykloje Vokietijoje bus plečiama Orbis kukurūzų pjaunamųjų gamyba.

Gamintojos teigimu, rinkos tendencijos rodo, kad rinktuvinės pašarų priekabos tampa vis mažiau svarbios, palyginti su savaeigiais pašarų smulkintuvais. Cargos savikrovių priekabų pardavimas mažėja visame pasaulyje, tad šios mašinos tampa nišinių rinkų, orientuotų į regioną, produktu.

Bioversija 2024 07 09 m7

Siekiant sudaryti sąlygas ir išplėsti kukurūzų pjaunamųjų gamybą, plečiama ir atnaujinama įmonės infrastruktūra, pertvarkomas esamas 5 000 m² ploto cechas, kad būtų galima sukurti papildomų surinkimo vietų.

Vėliau bus investuojama į gamybos logistikos ir surinkimo optimizavimo sritis. Iš viso investicijoms numatyta skirti apie 40 mln. eurų.

Gamintoja taip pat plės, modernizuos ir toliau tobulins Bad Saulgau mieste veikiančioje gamykloje gaminamų žoliapjovių, vartytuvų, grėblių ir ritinių presų asortimentą ir per ateinančius kelerius metus žada pristatyti daug naujų modelių.

Šaltinis: claas.co.uk
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos