Naujas pasaulio rekordas - 502 ha per 24 valandas
2017-04-19

Budapeštas. Vengrijoje, Ágoston Puszta ūkyje surengtose sėjimo varžybose pasiektas naujas pasaulio rekordas. Su Väderstad Tempo sėjamąja per 24 valandas, išlaikant precizišką sėklos įterpimo tikslumą, judant didesniu nei 20 km/val vidutiniu greičiu, kukurūzais apsėta 502,05 ha.

Rekordininkė sėjamoji Väderstad Tempo L16  eksploatuota su traktoriumi Case IH Magnum CVX 380. Rekordas pasiektas balandžío 11-12 d. Per šią parą dviejų rūšių sėkla apsėti du laukai, kartu įterpiant ir trąšas bei pesticidus.

Rekordą stebėjo Gödöllő universiteto atstovai, kurie tikslumą vertins ir nuimant šių laukų derlių.

RVAC 21 09 30

Pasak „Väderstad" pardavimų ir marketingo direktoriaus Matijaus Hovnė (Mattias Hovnert), pasiektas pasaulio rekordas yra aiškus šios sėjamosios didžiulio našumo įrodymas.

Tuo tarpu „Väderstad" tiksliųjų sėjamųjų specialistas Larsas Tylenas (Lars Thylén) teigia, kad viena yra sėti tiesiog dideliu greičiu, o kita - sėti greitai ir itin tiksliai. „Patentuotos sėklos padavimo technologija Väderstad PowerShoot, kuri veikia suspausto oro principu ir iššauna sėklą per sėklavamzdį į į dirvą, leidžia Väderstad Tempo sėkmingai suderinti didelį sėjimo greitį ir išskirtinį tikslumą", - sako įmonės atstovas.

Anksčiau pasiektas kukurūzų sėjimo rekordas buvo 448,29 ha/24 val. Tai buvo pasiekta su 24 eilučių sėjamąja, turinčią viena bendra sėkladėžę visoms sėjimo eilutėms.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai