Nauja traktorių serija - didelės galios ir našumo reikalajantiems darbams
2014-08-08

Šartras (Prancūzija). Siekdami prisitaikyti prie naujų deginių emisijų reikalavimų, traktorių gamintojai atnaujina gaminamos technikos asortimentą modeliais, kuriuose sumontuoti ne tik ekologiškai švaresni varikliai. Pažangūs konstrukciniai sprendimai suteikia daugiau mašinos valdymo galimybių, didina našumą ir mažina gamybos sąnaudas.

Į sėkmingiausių pasaulio įmonių penketuką įeinantis koncernas „CNH Industrial", kuriam priklauso 12 prekės ženklų, tarp jų ir „Case IH", į naujas ateinančių metų darbymečio mašinas pernai investavo kaip niekad daug. Koncerno tyrimų ir plėtros padalinio biudžetas praėjusiais metais sudarė 1,2 mlrd. JAV dolerių (per 3 mlrd. litų). Naujovės kuriamos 48 centruose, kuriuose dirba 6 300 žmonių.

Pasak „Case IH" viceprezidento MetjuFosteris (Matthew Foster), priklausomybė stipriai įmonių grupei suteikia dideles mašinų tobulinimo bei projektų finansavimo galimybes. „CNH Industial" priklauso įmonės, kuriuose gaminama ne tik žemės ūkio, bet ir statybų technika, autobusai, vilkikai, varikliai ir kitos specializuotos mašinos.

Praėjusią savaitę kompanija „Case IH" Prancūzijoje pristatė traktorių, kombainų, presų ir telematinių sprendimų naujoves Europos šalių žurnalistams

„Mūsų pajėgos leidžia koncentruotis į žemdirbių sėkmę, stengiamės kuo labiau atsižvelgti į žemdirbių poreikius ir didinti jų pajamas bei ūkininkavimo efektyvumą", - spaudos konferencijoje pabrėžė kompanijos viceprezidentas Metju Fosteris (Matthew Foster)

Viena iš išskirtinių „Case IH" asortimento naujovių - traktorių Magnum CVX serija. Naujieji modeliai ne tik našesni, taupantys degalų sąnaudas, bet ir suteikiantys daugiau komforto operatoriui. Serijinė Magnum CVX 250/280/310/340/380 numatyta šių metų pabaigoje, o kitąmet planuojama pristatyti Magnum CVX Rowtrac versiją su pusiau vikšrine važiuokle, t. y. vietoj galinių ratų bus įrengti vikšriniai varytuvai, kurie padidina mašinos trauką ir išsaugo ratinio traktoriaus vairavimo savybes.

Naujos serijos traktorių galios diapazonas - nuo 250 iki 380 AG. Galingiausio Magnum CVX 380 maksimalus pajėgumas su galios didinimo sistema siekia net 435 AG. Pastarasis modelis pateko į konkurso „Metų traktorius 2015" finalą.

Magnum CVX 380 - konkurso „Metų traktorius 2015" finalininkas

Naujos serijos Magnum modeliuose pagerintos ir operatoriaus darbo sąlygos. Kabinos erdvė sudaro 3,1 m3, įstiklinimo plotas siekia 6,4 m2

Naujos serijos traktoriuose montuojamas 8,7 l darbinio tūrio FPT Cursor 9 variklis su Hi-eSCR sistema. Pasak kompanijos „Case IH" Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regiono produktų grupės vadovo Vincento Hazenbergo (Vincent Hazenberg), pasirinkas toks variklis, kuriame įdiegta tik viena deginių emisijas mažinanti sistema. „Naujieji varikliai atitinka galutinius Tier IV reikalavimus. Jiems pasiekti nereikėjo nei deginų recirkuliacijos sistemos, nei regeneracinio suodžių filtro. Tai yra didelis privalumas. Dėl geresnio degimo proceso variklio alyvą reikia keisti kas 600 motovalandų", - svarbiausias traktoriuose montuojamo variklio savybes nurodė V. Hazenbergas.

Vincento Hazenbergo teigimu, FPT Cursor variklių naujovė - kintamos geometrijos turbokompresorius, dėl to pagerėjo jo charakteristikos

Case Magnum traktoriai pradėti gaminti 1987 m. Nuo tada daugiau kaip 150 000 šių mašinų išriedėjo iš gamyklos Racine (JAV).

MŪ inf.

Išsamiau apie kompanijos „Case IH" naujoves skaitykite rugsėjo mėn. žurnale „Mano ūkis"

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas, Jūsų nuomone, labiausiai lemia žemės ūkio paskirties sklypų kainą?
Orai