Moderniam ūkiui - naujos kartos traktoriai
2016-07-11

Drezdenas/Kaunas. „Ateities ūkininkavimas" - taip naujos kartos traktorių pristatymo konferenciją pavadino kompanija „Deutz Fahr". Praėjusią savaitę tris dienas trukusiame renginyje Deutz Fahr traktorių pardavėjams ir žurnalistams buvo ne tik pademonstruotos naujos kartos 6 ir 7 serijos modelių savybės, bet ir suteikta galimybė mašinas išbandyti patiems. Renginyje dalyvavo iš viso per 1 300 žmonių.

Įmonių grupės SDF, kuriai priklauso kompanija „Deutz Fahr", vadovas Lodovikas Busolatis (Lodoviko Bussolati) neslėpė, kad pagrindinės žemės ūkio technikos rinkos susitraukė ir, esant tokioms žemoms žemės ūkio produkcijos supirkimo kainoms, tikėtina, ir šiemet išliks tokiame pat lygyje. „Nepaisant to, yra rinkų, kurios auga. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui Turkijoje ir Kinijoje, augimas ypač ženklus, todėl mes galime išlaikyti apyvartą tokiame pat lygyje ir nemažinti investicijų į technikos atnaujinimą ar naujų mašinų kūrimą", - pabrėžė L. Busolatis.

Linas agro mob 21 06 04

Lodoviko Busolačio teigimu, SDF įmonių grupė pasiekė labai gerų prekybos žemės ūkio technika rezultatų Kinijoje ir Turkijoje

Pasak korporacijos vadovo, 2010-aisiais įmonių grupė parengė dešimties metų plėtros strategiją, kurioje augimas numatytas, įgyvendinant du tikslus: didinant investicijas į asortimento plėtrą, naujus produktus ir įsitvirtinant naujose rinkose. Kol kas su abiem šiais iššūkiais pavyksta sėkmingai susidoroti.

Įmonė toliau plečia technikos gamybos tinklą netradicinėse rinkose, o šiemet Vokietijoje Lauingene duris atvers nauja gamykla, kurią koncerno Europos komercijos vadovas Raineris Morgensternas (Rainer Morgenstern) pavadino moderniausiu traktorių fabriku Europoje. „Deutz-Fahr žemė" - taip vadiname šį projektą. Be to, šių metų birželį ten pat pradėjome statyti klientų centrą - „Deutz Fahr areną". Gamykla pradės veikti rugpjūtį ir iki metų pabaigos į naujas patalpas perkelsime visų naujosios Agrotron serijos  traktorių gamybą", - planais dalijosi R. Morgensternas.

Koncerno Europos komercijos vadovo Rainerio Morgensterno teigimu, „Deutz Fahr arenos" statybų pabaiga numatyta kitų metų sausį. Oficialus naujo „Deutz Fahr" komplekso atidarymas numatytas kitų metų kovo mėnesį

Išplėtė modelių gamą ir padidino mašinų komplektacijos galimybes

Pasak L. Busolačio, 6 ir 7 Deutz Fahr traktorių serijos naujovės - puikus didelių inžinierių pastangų ir sunkaus darbo rezultatas. Daugiau kaip 100 žurnalistų, atvykusių iš 28 valstybių, buvo pademonstruotos ne tik naujų mašinų galimybės, bet ir pristatyta kita „Deutz Fahr" gaminama technika. Norinčiųjų atsisėsti už naujų modelių vairo eilės driekėsi prie visų 19 laukuose išrikiuotų naujų traktorių.

Praėjusią savaitę SDF koncernas surengė naujų 6 ir 7 serijos traktorių pristatymo renginį, kuriame dalyvavo daugiau kaip 1 300 technikos prekybos įmonių atstovų ir žurnalistų

Šeštos serijos traktorių gamą sudaro 12 modelių nuo 156 iki 226 AG, kurie siūlomi su trijų tipų transmisijomis (pusiau dinamine, pusiau dinamine automatine RCShift ir bepakope TTV). Mašinose montuojamas naujas Deutz 6.1 variklis, kuris atitinka Stage IV deginių emisijų reikalavimus. „Palyginti su ankstesniais modeliais, AdBlue tirpalo sąnaudos sumažėjo 5 proc. Variklio darbo efektyvumą didina ir naujas aušintuvas", - aiškino SDF tyrimų ir vystymo vadovas Masimas Ribaldonė (Massimo Ribaldone).

Pasak jo, mašinų komplektavimo parinkčių ribos padidėjo dvigubai iki 600 variantų. Vienas iš naujos kartos 6 serijos modelių - Deutz Fahr 6125 RCShift - pateko į konkurso „Metų traktorius 2017" finalą ir varžysis dėl geriausiojo titulo.

Naujos kartos 6 serijos traktoriuose gali būti įrengti halogeniniai arba LED žibintai, kurių apšvita siekia net 40 000 liumenų

MaxiVision kabina prilyginama traktoriaus operatoriaus darbo vietos etalonui

Dideliems ūkiams ir žemės ūkio paslaugų įmonėms skirti du 226 ir 246 AG pajėgumo 7 serijos traktoriai. Kaip ir mažesniuose 6 serijos modeliuose, juose montuojamas galutinius Stage IV deginių emisijų reikalavimus atitinkantis Deutz 6.1 variklis su SCR, DPF ir EGR teršalų mažinimo sistemomis. „Varikliai parengti dar griežtesniems Stage V standartams atitikti. MaxiVision 2 kabina užtikrina itin geras darbo sąlygas. Ūkininkai gali pasirinkti 12 colių dydžio mašinos valdymo terminalą. Be to, traktoriai paruošti naujausioms tiksliosios žemdirbystėms sistemoms įdiegti", - tvirtino M. Ribaldonė.

Naujos kartos Deutz Fahr mašinų vidaus ir išorės dizainas, ergonominiai sprendimai - Italijos „Giugiaro" studijos, priklausančios „Volkswagen" grupei, darbas

Pasak R. Morgensterno, daugumos pristatytų traktorių serijinė gamyba jau startavo ir juos jau galima užsakyti. Naujai gamyklai pradėjus veikti visu pajėgumu, gamybos apimtys bus neribotos. „Pagaminsime tiek mašinų, kiek parduosime. Galime dirbti keliomis pamainomis, priklausomai nuo užsakymų skaičiaus. Šiuo požiūriu būsime labai lankstūs", - patikino jis.

MŪ inf.

Išsamiau apie traktorių Deutz Fahr naujoves skaitykite rugpjūčio mėn. žurnale „Mano ūkis"

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip įvertintumėte savo ūkį tvarumo požiūriu?
Orai