Basf 22 07 19 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Technika
Metų traktoriaus rinkimų rezultatai paskelbti Hanoveryje

Kaunas/Hanoveris.Dvidešimt pirmąjį kartą organizuoto konkurso „Metų traktorius“ nugalėtoju pripažintas Valtra T254 Versu su išmaniuoju porankiu SmartTouch. Šiam traktoriui atiteko ir už dizainą skiriamas „Auksinio traktoriaus“ titulas. Konkurso nugalėtojai paskelbti parodoje „Agritechnica“ Hanoveryje.

Pagrindiniu konkurso nugalėtoju Valtra traktorius tapo pirmą kartą. Beje, naujosios A serijos Valtra A114 buvo ir vienas iš penkių „Geriausio standartinio traktoriaus 2018“ finalininkų. Šios kategorijos nugalėtoju tapo McCormick X6 VT-Drive. Geriausiu specializuotu traktoriumi išrinktas Fendt 211 Vario VT-Drive (grupė AGCO).

Bioversija 22 08 31

Kompanijos „Valtra" atstovų komandoje - svarbiausias konkurso „Metų traktorius 2018“ prizas

„Tai svarbus „Valtra“ ir AGCO pripažinimas ir tam tikra apdovanojimų, prasidėjusių nuo pat ketvirtosios kartos pristatymo 2014 m., tąsa. Valtra T254 su SmartTouch porankiu yra nuolatinio tobulėjimo įrodymas, sujungiantis patikimą, paprastą naudojimą ir pažangius sprendimus. Dirbame tam, kad ūkininkai galėtų gauti maksimalią naudą iš sparčiai besivystančių technologijų, kurios diegiamos į kompanijos gaminamus traktorius", - komentuoja „Valtra Inc." rinkodaros direktorius Miko Leikoinenas (Mikko Lehikoinen).

Iškovotu laimėjimu parodoje „Agritechnica“ džiaugiasi ir Valtra traktorius į Lietuvą tiekiančios bendrovės „Rovaltra“ kolektyvas

Galingiausias T serijos Valtra T254 Versu modelis (vardinė galia 235 AG, su galios didinimo sistema - 271 AG) pirmą kartą pristatytas šių metų birželį. Rugpjūčio mėnesį įvykdyti pirmieji naujo modelio užsakymai.

Europos 24 žemės ūkio leidinių žurnalistų komisija „Metų traktorių 2018“ rinko iš penkių į finalą patekusių pretendentų, kurių serijinė gamyba turėjo būti pradėta iki rugsėjo 15 dienos. Nugalėtojas išrinktas vertinant daugybę kriterijų: variklį, transmisiją, elektroniką, hidrauliką, kabinos komfortą, inovatyvias technines savybes, komplektacijos galimybes, dizainą, kainos ir galios santykį.

„Geriausias standartinis traktorius 2018“ - McCormick X6 VT-Drive

Valtra T254 Versu komplektuojamas su SmartTouch porankiu, kuris suprojektuotas ir sukurtas Suomijoje, o 2017 m. balandį už dizainą apdovanotas „Red Dot Design 2017“ apdovanojimu. Jame integruotos Guidance, Isobus, AgControl ir TaskDoc sistemos, didinančios traktoriaus našumą ir mažinančios vairuotojo darbo krūvį.

Nominacijos „Geriausias specializuotas traktorius 2018“ laimėtojas Fendt 211 Vario VT-Drive

Pasitelkus porankį gali būti keičiamos visos traktoriaus funkcijos. SmartTouch sąsaja leidžia operatoriui ar savininkui pritaikyti nustatymus neribotam vartotojų skaičiui ir, jei būtina, sukurti individualias vartotojų paskyras.

Pernai parodoje EIMA svarbiausios kategorijos „Metų traktorius 2017“ titulu pasipuošė Case IH Optum 300 CVX. „Geriausio standartinio traktoriaus" nominaciją laimėjo New Holland T5.120, o geriausiu specializuotu traktoriumi pripažintas Antonio Carraro Tony 9800 TR. Pačiu patraukliausiu traktoriumi žurnalistai išrinko Deutz-Fahr 6215 RCShift, kuriam įteiktas „Auksinio traktoriaus“ prizas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar pavyksta sumažinti išlaidas energijai?
Visos apklausos