Lietuvos įmonė tęsia plėtrą Baltijos šalyse
2013-04-09

Paryžius. Suomijos koncerno „Kesko" dukterinė kompanija „Konekesko" ir pirmaujanti Vokietijos žemės ūkio technikos gamybos įmonė „Claas" Paryžiuje vykusioje žemės ūkio technikos parodoje SIMA pasirašė sutarties pratęsimą dar penkeriems metams. „Claas" šia sutartimi pareiškia apie plėtrą ir sutvirtina savo įsipareigojimus pagrindinėms Europos rinkoms.

Sutartyje numatyta skirti didesnį dėmesį „Claas" produktų asortimentui visose keturiose šalyse - Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Tai pagerins visų klientų aptarnavimą bei „Claas" produktų, paslaugų ir dalių tiekimą minėtose šalyse.

„Claas" ir „Kesko" partnerystė trunka jau 20 metų. Abiem įmonėms plečiantis, bendradarbiavimas padeda stabilizuoti ir išlaikyti pozicijas neramioje rinkoje. Prieš 10 metų klientams pasiūliusi standartinius traktorius „Konekesko" (tuomet „Kesko Agro" - red.) visada buvo „Claas" traktorių atstovė Baltijos šalyse.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Po sutarties pasirašymo. Iš kairės: „Claas"įmonės pardavimo ir paslaugų padalinio prezidentas Jan-Hendrik Mohr, „Konekesko Oy" prezidentas Aatos Kivelä ir valdybos pirmininkas Pekka Lahti, „Claas" Vidurio Europos regiono direktorius Jens Skifter ir regiono vadovas Christian Ludwig

„Claas" kombainams ir savaeigiams pašarų smulkintuvams šiuo metu užimant pirmaujančias pozicijas Europos rinkose, šiuo sutarties pratęsimu „Claas" ir „Konekesko" siekia daugiau parduoti „Claas" traktorių Baltijos šalyse ir išplėsti „Claas" produktų asortimentą visose keturiose šalyse.

Įmonė „Claas" - 1913 m. sukurtas šeimos verslas. Tai žemės ūkio inžinerijos įrangos bendrovė, kurios būstinė Vokietijoje (Harsewinkel, Westphalia), „Claas" įmonėse visame pasaulyje dirba apie 9000 darbuotojų, o 2012 finansinių metų įmonės apyvarta buvo rekordinė - siekė 3,4 milijardo eurų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai