Basf 22 09 27 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Technika
Kurie traktorių gamintojai vertinami geriausiai? (patikslinta)

Amsterdamas. Europos žemės ūkio technikos pardavėjų ir remontininkų organizacija, remdamasi savo narių apklausos rezultatais, paskelbė geriausiai vertinamų technikos gamintojų sąrašą.

Tarptautinio žemės ūkio technikos pardavėjų ir remontininkų ryšių centro CLIMMAR (Centre de Liaison International des Marchands de Machines Agricoles et Réparateurs) sudaryto kasmetinio platintojų pasitenkinimo indekso (Dealer Satisfaction Index – DSI) viršuje prekių ženklai „Kubota“ ir „Fendt“.

Šių metų DSI apklausa atlikta birželio ir liepos mėn. Žemės ūkio mašinų gamintojų ir platintojų (pardavėjų, remontininkų) santykių kokybė buvo vertinama 14 balų skalėje. Papildomai buvo vertinimas prekės ženklo įvaizdis, gamintojo pagalba parduodant traktorius ir atsargines dalis, techninė priežiūra ir kompensacijos už paslaugas, suteiktas garantinio aptarnavimo metu.

Bioversija 22 08 31

Taip pat buvo įvertinti platintojų ir gamyklų santykiai, siūlomų mašinų asortimento plėtojimas, finansavimo ir veiklos (priemonių) apsaugant mašinas nuo vagystės formos.

Aukščiausią poziciją išlaikė „Kubota“, kurią šiemet pasivijo „Fendt“. Trečią poziciją stabiliai užima „Valtra“, greta kurios atsistojo „John Deer“, nustūmęs į žemesnę poziciją „Claas“. Toliau indekso sąraše – „Case IH“.

Šaltinis – CLIMMAR

Apklausoje dalyvavo dešimties Europos šalių žemės ūkio mašinų platintojai: Belgijos, Danijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Austrijos ir Vengrijos. Paskutinės dvi šalys apklausoje dalyvavo pirmą kartą. Iš viso apklaustas 931 platintojas (arba 19 proc. mažiau palyginti su 2017 m., kai apklausoje dalyvavo 1159 platintojai).

Tarptautinė asociacija CLIMMAR įkurta 1953 m. Šiuo metu jai priklauso 16 nacionalinių asociacijų, vienijančių 18 864 platintojus, kurių įmonėse dirba beveik 160 tūkst. darbuotojų. Lietuva nedalyvauja šios organizacijos veikloje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos