Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
Kiniškų traktorių gamintojų siekis – ES rinka

Kijevas. Verslininkas Vasilijus Chmelnyckis svarsto galimybę šalyje įsteigti bendrą Ukrainos ir Kinijos žemės ūkio technikos gamybos įmonę.

Kaip rašo „Ekonomičeskaja pravda“,  verslininkas tvirtina, kad yra pasirašęs su Kinijos traktorių gamintojais 4 mln. JAV dolerių vertės kiniškų traktorių pardavimo Ukrainoje sutartį.

V. Chmelnyckis tikisi, kad kitais metais kiniškų traktorių pardavimas Ukrainoje gali išaugti 5 kartus. „Kinai sako: pirmiausia mes tieksime jums gatavą produkciją  - traktorius, o kai matysime, kad turite didelę rinką, yra technikos paklausa, tai esame pasirengę traktorių gamybos dalį – surinkimą  -  vykdyti Ukrainoje ", - kinų verslo idėją pristatė ukrainietis verslininkas.

Jo teigimu, ateityje Ukrainos dalyvavimas šios produkcijos gamyboje gali išaugti 30-50 procentų. Preliminariai jau susitarta projektuoti ir statyti cechus, kuriuose ir būtų surenkami kiniški traktoriai.

„Ukrainoje kasmet parduodama  apie 20 000 traktorių, todėl kasmet pagaminti 1 000 traktorių yra įmanoma. Tad  įvykdžius šią  užduotį,  bus atverta Europos rinka", - pabrėžė V. Chmelnyckis.

MŪ inf.

Bioversija 22 08 31
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos