Kiniškų traktorių gamintojų siekis – ES rinka
2018-05-30

Kijevas. Verslininkas Vasilijus Chmelnyckis svarsto galimybę šalyje įsteigti bendrą Ukrainos ir Kinijos žemės ūkio technikos gamybos įmonę.

Kaip rašo „Ekonomičeskaja pravda“,  verslininkas tvirtina, kad yra pasirašęs su Kinijos traktorių gamintojais 4 mln. JAV dolerių vertės kiniškų traktorių pardavimo Ukrainoje sutartį.

V. Chmelnyckis tikisi, kad kitais metais kiniškų traktorių pardavimas Ukrainoje gali išaugti 5 kartus. „Kinai sako: pirmiausia mes tieksime jums gatavą produkciją  - traktorius, o kai matysime, kad turite didelę rinką, yra technikos paklausa, tai esame pasirengę traktorių gamybos dalį – surinkimą  -  vykdyti Ukrainoje ", - kinų verslo idėją pristatė ukrainietis verslininkas.

Jo teigimu, ateityje Ukrainos dalyvavimas šios produkcijos gamyboje gali išaugti 30-50 procentų. Preliminariai jau susitarta projektuoti ir statyti cechus, kuriuose ir būtų surenkami kiniški traktoriai.

„Ukrainoje kasmet parduodama  apie 20 000 traktorių, todėl kasmet pagaminti 1 000 traktorių yra įmanoma. Tad  įvykdžius šią  užduotį,  bus atverta Europos rinka", - pabrėžė V. Chmelnyckis.

MŪ inf.

LYTAGRA 19 07 04 mob
Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai