Kanados žemės ūkio technikos gamintoja atidaro būstinę Europoje
2017-10-19

Dublinas. Auganti paklausa paskatino Kanados žemės ūkio technikos gamintoją „MacDon" įkurti pirmąją antrinę įmonę Europoje. Senajame kontinente kanadiečių įmonė „MacDon Europe" veiks Vysbadene (Vokietija). Kompanija iš čia planuoja plėsti savo veiklą ir paskirti daugiau technikos platintojų kitose šalyse.  

Kaip rašo airių leidinys „Agriland", „MacDon" yra svarbus rinkos žaidėjas Kanados ir JAV rinkose. Ši kompanija labiausiai žinoma dėl savo savaeigių pašarų žoliapjovių ir pjaunamųjų, prikabinamų šienapjovių, pašarų rinktuvų prie derliaus nuėmimo kombainų.

„MacDon" savaeigės pašarų žoliapjovės vertinamos dėl patentuotos dvigubos krypties sistemos, kuria važiavimo padėtį galima pasukti 180 laipsnių kampu.

RVAC 21 09 30

Bendrovė įkurta 1949 m., ji vadinosi „Killbery Industries". Tuo metu „Killbery" gamino purkštuvus, sėjamąsias ir kultivatorius. 1951 metais „Killbery" pagamino vieną pirmųjų savaeigių žoliapjovių. 1971 m. įmonė pakeitė pavadinimą, kai ją įsigijo MacDonaldų šeima.

Technika yra gaminama Vinipego mieste. Įmonėje dirba 1 600 žmonių, jos produkcija parduodama daugiau kaip 40 valstybių. Kompanija jau turi savo atstovybes trylikoje Europos šalių.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai