Kanadiečių traktoriai japoniškais drabužiais
2019-04-26

Vinipegas (Kanada). Japonų kompanijos „Kubota“ siūlomų mašinų asortimentą papildys kanadiečių gamybos traktoriai.

„Kubota“ pasirašė sutartį su Kanados technikos gamintoja „Buhler Industries Inc.“ (pastarajai priklauso prekės ženklai „Versatile“ ir „Farm King“) dėl galingesnių kaip 170 AG mašinų tiekimo.

Šiuo metu „Buhler Industries Inc.“ labiausiai orientuojasi į Šiaurės Amerikos pirkėjus. Rinkos dalyviai spėlioja, ar sutarties pasirašymas reiškia, kad „Kubotos“ ženklu pažymėti kanadiečių gamybos traktoriai bus parduodami ir Europos rinkoje.

RVAC 21 09 30

Japonų „Kubota“ siekia tapti globalia kompanija, siūlančia platų žemės ūkio mašinų asortimentą. Pradėję žengti šiuo keliu, japonai įsigijo Norvegijos kompaniją „Kverneland“.

Šiuo metu „Kubota“ siūlo klientams traktorius iki 170 AG. Japonų derliaus nuėmimo kombainai nėra galingi, nes skirti pirmiausia Azijos šalių ūkiams, kurie daugiausia augina ryžius ir kukurūzus.

Kadangi naujų traktorių dizaino sukūrimas užima daug laiko ir brangiai kainuoja, japonai nusprendė sutaupyti laiko, pinigų ir pasirašė sutartį su „Buhler Industries Inc.“.

Anot kanadiečių kompanijos, sutartis naudinga abiem šalims. Kanados įmonė išplės gamybos apimtis (traktoriai bus gaminami Manitobos provincijos mieste Vinipege), o japonų „Kubota“ galės pasiūlyti savo klientams platesnį technikos asortimentą.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai