Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Technika
EWA plečia veiklą Rytų Lietuvoje

Kupiškis/Kaunas. Naują techninės priežiūros ir prekybos atstovybę Kupiškyje atidarė žemės ūkio technikos prekybos įmonė „East West Agro" (EWA). Tai jau trečia EWA atstovybė regionuose ir antra, kurią bendrovė atidarė šiemet.

EWA atstovybė Kupiškyje įsikūrė 2,5 tūkst. kv. metrų teritorijoje. Šiam plėtros etapui bendrovė skyrė beveik 200 tūkst. eurų. Sukurtos 5 darbo vietos, o ateityje planuojama, kad jų bus daugiau.

Bioversija 22 08 31

„Iki šiol daugiausia dėmesio skyrėme Šiaurės ir Vidurio Lietuvos ūkiams, dabar norime aktyviau bendrauti su Rytų Lietuvos ūkininkais, padėti jiems vystyti verslą. Turėdami tris atstovybes esame pajėgūs itin greitai ir kokybiškai aptarnauti visą Lietuvą, nes nuo savo klientų esame nutolę ne daugiau kaip 150 km", - sako EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

Kupiškio rajono savivaldybė prisidėjo prie sklandaus bendrovės žengimo į šį regioną: atnaujino kelio ruožą iki bendrovės techninės priežiūros ir prekybos atstovybės.

Šių metų liepos mėnesį EWA atidarė atstovybę Šiaulių rajone, Kairiuose. Čia veikia žemės ūkio technikos ekspozicija, techninės priežiūros centras ir atsarginių dalių sandėlis.

EWA, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos