Dalyvavimą tarptautinėse parodose stabdo dar viena kompanija
2021-03-16

Berlynas. Žemės ūkio techniką ir dyzelinius variklius gaminanti įmonių grupė SDF paskelbė, kad šiais metais nedalyvaus jokioje žemės ūkio technikos parodoje Europoje, įskaitant EIMA (spalio 19–23 d.) Italijoje ir „Agritechnica“ (lapkričio 14–20 d.) Vokietijoje.

Tokius prekės ženklus kaip „Same“, „Deutz-Fahr“, „Lamborghini“ „Hürlimann“, „Grégoire“ jungianti SDF teigia, kad sprendimas buvo priimtas atlikus išsamią pandemijos padėties Europoje analizę. Nepaisant kontrolės priemonių ir vakcinacijos kampanijos visame pasaulyje, bendrovės teigimu, ateities scenarijus vis dar yra labai neaiškus.

SDF –  jau antra stambi kompanija, priėmusi sprendimą dėl pandemijos nedalyvauti tradiciniuose tarptautiniuose žemės ūkio technikos renginiuose. Dar praėjusį mėnesį tokį pranešimą išplatino amerikiečių kompanija „John Deere“, nurodydama panašias priežastis.

RVAC 21 09 30

Iš parodų EIMA ir „Agritechnica“ šiais metais pasitraukė ir dalių kompanija „Kramp“,  o Indijos padangų gamintojos BKT nebus Italijos renginyje.

Nepaisant tokių pranešimų, žemės ūkio technikos ir technologijų parodą „Agritechnica“ organizuojanti Vokietijos žemės ūkio draugija (DLG) nepraranda optimizmo, kad fizinis renginys įvyks.

Neseniai paskelbtame pranešime spaudai DLG atskleidė, kad 90 proc. parodų centro vietų yra rezervuota ir tikisi sulaukti daugiau nei 2 000 dalyvių (šiuo metu dalyvių sąraše yra AGCO, „Amazone“, „Claas“, „Grimme“, „Horsch“, „Kubota“, „Kuhn“, „Krone“, „Kverneland“, „Lemken“, „Pöttinger“ ir „Väderstad“).

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai